Arendused

Tutvu siin uute LAAM Kinnisvara poolt müüdavate ja arendatavate objektidega. Uute korterite ja äripindade valik on väga lai ning katab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Meie kliendihaldurid aitavaid Teid hea meelega kõikide küsimuste korral.

Betooni 11G - STOCK OFFICE

 • Uus multifunktsionaalne lao-tootmishoone.
 • Väiketootmine, müügiesindus, ladu, hooldus.
 • Esinduslik väljanägemine
 • Suurepärane asukoht Lasnamäel
 • Madalad kõrvalkulud ca 0,8 €/m2
 • Paindlikud ruumilahendused.
 • Hoones kokku 4120 m2 mida võimalik jagada kuni 72 m2 sektsioonideks.
 • Igal sektsioonil on oma laadimisuks koos käiguuksega. Alates 144 m2 sisaldab bürood ja wc.
 • WC ja pesuruumi lisamise võimalus.
 • Võimalik lühiajaline üürimine alates 3 kuud
 • Hoone valmimine september 2019

Tutvu arendusega siin

WoHo

Vaata tulevikku

WoHo on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad elu kaks lahutamatut poolt. Tulevikku vaatav ehitis arvestab moodsa linnainimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus.

Tallinna kiirelt arenevale tuiksoonele kerkivas tõeliselt uuenduslike tehniliste lahendustega kõrghoones asuvad läbimõeldud planeeringuga korterid. Uuenduslike tehnoloogiliste lahendustega korterid annavad märgatava energiasäästu. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad panoraamvaated kogu linnale ja merele. Unikaalne eri tasanditega roheala tasakaalustab kõrghoone asjalikkust ning loob mõnusa atmosfääri.

WoHo asukoht on ideaalne linna mistahes suunda liikumiseks, mis on ka üks selle piirkonna kiire arengu alustest.

Tutvu arendusega siin

Lumina Kodud

Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid täituvad Tartu oodatuimas uusarenduses - LUMINA KODUD.

Eesti tippu kuuluval arhitektuuribüroo Kadarik ja Tüür poolt loodud 3 modernset korterelamut asuvad rahulikus piirkonnas, kus hiljuti avatud kaasaegne lasteaed on kohe üle tee. See on Sinu elu uus kvaliteet.

Tartu linnas Jaamamõisa elamurajoonis alustab kogenud arendaja kolme modernse kortermaja rajamist. Kinnistu piirneb 3-korruseliste uute korterelamutega, lasteaiaga, kergliiklusteede ning rohealadega. Detailideni läbimõeldud lahendused muudavad elamise mõnusalt mugavaks ja majandamise lihtsaks. Korteri hinnas sisaldub ka parkimiskoht ning panipaik. Suured aknad ning avarad rõdud toovad igasse korterisse rohkelt loomulikku valgust. Kvaliteetsed ja stiilsed siseviimistluse lahendused on valminud Eestis kõrgelt hinnatud sisearhitekt Aet Pieli käe all. Vaid jalutuskäigu kaugusel asub hulk koole, kauplusi ning spordikomplekse. Kui Te hindate trendikat kodu, head õpi- ja arenemiskeskkonda lastele, mugavat infrastruktuuri ja privaatset elukohta, on Lumina Kodu Teie jaoks parim!

Tutvu arendusega siin

Porto Franco

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn , kultuurikatel ning keskuse vastas jahisadam.

Kõik ettevõttele vajalik on Porto Francos olemas - printimiskeskus, nõupidamisruumide keskus, väliterrassidega söögikohad, kauplused, teenindusettevõtted , spordiklubi, parkimine maa-aluses garaazis jm.

Igale ettevõttele saab rajada neile sobiva büroo. Korruse väikseim büroo võib olla alates 40 m² ja suurim 2500 m². Suurtel firmadel on võimalus rajada oma büroo läbi kogu bürookorpuse kolme korruse. Ühe bürookorpuse suurus on ligikaudu 3600 m².

Büroode rendihinnad vahemikus 14,00 -17,50 EUR/m2, vastavalt pinna suurusele ja asukohale.

Tutvu arendusega siin

Rohuvälja elamukrundid

JÄRVEKÜLA, RAE VALLA PÕHJAPIIRKOND

Otsite oma unistuste kodule krunti 10 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast? Otsite kiirelt arenevat ja tugevat kogukonda sõbralike naabritega? Kaaluge Rae valla põhjapiirkonda – kõige kiirema ja lühema ajaga Tallinna kesklinna.

Omavalitsus tegeleb pühendunult siinsete perede vajaduste rahuldamisega. Siin on mitmed sportimisvõimalused, kauplused, koolid, lasteaiad ja hea transpordiühendus. Omavalitsuse plaan on jätkata taristu täiendamisega, juurde tuua teenusepakkujaid ja luua kergliiklustee ühendus Ülemiste järve looduslike metsade ja Tallinnaga. Piirkonna elanike arv on kasvanud keskmiselt 400 inimest aastas ja kasv jätkub. Tutvuge põhjalikult ja kaaluge Teiegi siia oma kodu ehitamist. 2019. a suvel antakse vallale üle Rohuvälja tee, mis hakkab teenindama 19 elamukrundiga ala. Seniks on kruntide ostjatel võimalik teha oma maja ehituse ettevalmistusi ja alustada ehitusega peale krundi kätte saamist sama aasta suveperioodil.

Tutvu arendusega siin

Rebase Arendus

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA ELAMUKRUNDID HAABNEEMES!

Viimsi keskuse lähedusse rajatav uus ja privaatne Rebase elamurajoon koosneb 21 elamukrundist. Krundid on suurusvahemikus 1025 – 1457 m2. Põhja poolt piirab elamurajooni mets. Igale krundile võib ehitada ühe elamu ja ühe kõrvalhoone. Kruntidele lubatud täisehitusprotsent on 20. Kruntidel on olemas liitumised elektri (25A), side, vee ja kanalisatsiooniga.

Viimsi vallas Haabneeme alevikus asuv Rebase elamurajoon sobib ideaalselt vaikust, loodust ja merd armastavale inimesele. Kõik eluks vajalik on läheduses olemas. Umbes paari kilomeetri kaugusel asuvad suured kaubanduskeskused, toidupoed, restoranid, kool, lasteaed ja Viimsi kino. Suvel on võimalus jalutada Haabneeme liivaranda ja nautida rannamõnusid. Spordi armastajale on Viimsi rohked kergliiklusteed ideaalsed rattasõiduks, rulluisutamiseks ja jooksmiseks. Läheduses asuvad Viimsi Tennisekeskus, Viimsi SPA ja Seikluspark.

Tutvu arendusega siin

Lucca Kodud

2019 aasta teises pooles kerkib Tiskresse kolmest majast koosnev elamukompleks – Lucca Kodud. Eemal liiklusmürast ja samas 15 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast asuvad kodud on mõeldud eelkõige lastega peredele, kes hindavad looduse ja mere lähedust.

Roheluse, Harku järve ja mere lähedusega Tiskre on looduskaunis ja kiiresti arenev piirkond. Kodu soetamine Tiskresse on kindel investeering tulevikku ning kindlasti meeldiv elukohamuutus.

Kõik Lucca Kodu korterid on avarad ja valgusküllased. Siseviimistlusmaterjalid on valitud kvaliteetsed. Oluliseks oleme pidanud toodete kestmajäämist ja väljanägemist.

Tutvu arendusega siin

Tui 6, Pärnu

2019.aasta sügiseks valmib Pärnu jõe-äärses kesklinnas võrratu korterelamu.

Majja on planeeritud 19 avarat, rõdude ja terrassidega korterit. Parkimiskoht ja panipaik on juba hinna sees.

Hoovialal on lahendatud nii parkimine kui haljasalal asuv mänguväljak.

Maja välis- ja vaheseinad ehitatakse plokkidest ja raudbetoonist, et tagada vaikne ja turvaline elukeskkond. Hubasust lisatakse puidust välisfassaadiga. Oodatav energiaklass on B.

Maksimaalselt on ära kasutatud päikese liikumissuunda, et igas kodus oleks küllaldaselt päevavalgust. Aknad on loomulikult 3-kordse klaaspaketiga ja värske õhu tagab soojustagastusega individuaalne ventilatsiooniseade.

Siseviimistluses kasutatakse vaid parimat: tammeparkett, suuremõõdulised keraamilised plaadid ning Hansgrohe santehnika ja Duravit keraamika.

Asukohana on siinne maja parim võimalikest: vaid 600m raadiuses asuvad bussipeatused, perearstikeskus, lasteaed, koolid, ujumiskoht, Jaansoni rada, Pärnu südalinn, restoranid, kauplused, Port Artur, võrratud pargialleed, mänguväljakud, turg jpm.

Kui oled kodu otsinud ja ikka pole leidnud, siis nüüd on aeg tegutseda! Veel on valikut.

* Kuulutuse juures olevad pildid on illustratiivsed ning arendaja jätab omale õiguse reaalset tulemust muuta.

Tutvu arendusega siin

Kesk-Kalamaja 7

Vanalinna ja Kalamaja piirile, vaiksel Kesk-Kalamaja tupiktänaval, valmib 2018 aasta sügisel kõikide mugavustega kaasaegne B-energiaklassiga liftiga korterelamu Kesk-Kalamaja 7.

Kõigest 10 korteriga galeriimaja pakub ka kõige nõudlikumale kliendile parimaid lahendusi: kõrged laed ja valgusküllased perekorterid, rõdud, saun 4-toalistes korterites, lift, panipaigad ja parkimiskohad maja soklikorrusel.

Kesk-Kalamaja7 korterid on avarad ja valgusküllased. Siseviimistlusmaterjalid on valitud kvaliteetsed ja valik on suur. Oluliseks oleme pidanud toodete kestmajäämist ja väljanägemist.

Lähiümbruses on paljud tuntud Kalamaja kohvikud ja restoranid. Valmimas on Eesti Kunstiakadeemia ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi uus algklasside hoone. Jalutuskäigu kaugusele jääb Telliskivi Loomelinnak ja Kalamaja ilu.

Korterid: 2-4 toalised on suurusega 43, 3-103,2 m2
Hinnaga 129 900 - 299 900 eur.

SINU UUS KODU KALAMAJA ALGUSES!

Tutvu arendusega siin

Maardukodu

UUS KAASAEGNE MAJA MAARDUS

Oma kodu on iga inimese unistus. Uus ja kaasaegne elamukompleks „Maardukodu“ pakub Sulle hea võimaluse oma unistus teoks teha!

„Maardukodu“ on 12-korruseline kortermaja, mis asub Maardu kesklinnas. Maardu on omapoolt hästi arenenud infrastruktuuriga ja vaikne linn. Majas on 2-,3-,4- toalised korterid. Kokku on majas 44 korterit pinnaga 49,2 kuni 84.7 ruutmeetrit. Maja seinad on monoliitbetoonist ning viimistletud krohviga. Kõikides korterites on rõdu ja panipaik. Neljandast korrusest alates avaneb suurepärane vaade merele. Viimase korruse luksus-korterid kannavad rahvusvahelist tiitlit: „Penthouse“.

Tutvu arendusega siin

Koidu Kodu

Sinu tulevik Uues maailmas - Koidu Kodus!

2018 aasta sügisel valmivad suurepärase asukohaga peresõbralikud kodud Uue Maailma linnaosas. Kaasaegset elamut iseloomustavad läbimõeldud planeeringuga korterid, madalad kommunaalkulud (B energiaklass), turvaline elukeskkond, esmaklassiline ehitus- ning siseviimistluskvaliteet.

Tutvu arendusega siin

 

Finest ärimaja

Finest ärimaja - uus ja terviklik ärikeskkond Tallinna südalinnas, Pärnu mnt 22.

Sisult ja vormilt kvaliteetne büroohoone - Sinu heaolu argipäevas. 6-korruseline büroohoone, kontoritesse avanevad liftid, suur ja kinnine parkimismaja, autopesula, supermarket ja muud teenused. Arhitekt on Martin Aunin ja ehtitaja AS Merko.

Tutvu arendusega siin

Otto Maja

2018 valmib uus kõrgete lagedega korterelamu väga hinnatud asukohas, vaiksel Kotzebue tänaval.

Otto Maja korterid on läbimõeldud lahendustega ning kõrged 2,8 kuni 3 meetri kõrgused laed loovad avara üldmulje, mis võimaldavad luua luksuslikke ja atraktiivseid lahendusi.

Tutvu arendusega siin

 

Hansamaja

Uued korterid Lagedil. Kiirusta, kõigile ei jätku!

Pirita jõe lähistel asuv Hansamaja on Hansaviimistluse OÜ uusim arendus. Omades aastatepikkust kogemust, on Hansaviimistlus eeskujuks siinsel ehitusmaastikul. Nüüd on kõik need kogemused koondatud Hansamaja projekti, et pakkuda Teile terviklik ja läbimõeldud uue kodu lahendus.

Tutvu arendusega siin

Ülemiste elamurajoon

Tallinna südalinnast vaid 10 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt

Linnakärast eemal asuv looduslik kinnistu annab võimaluse rahus päikesepaistet nautida ja linnulaulu kuulata, olles samas vaid minutite kaugusel Tallinna linnaelust. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Tutvu arendusega siin

Kristiine City

Tutvu arendusega siin

 

Lucca StockOffice

Tutvu arendusega siin

 

Trummi 25

Eksklusiivsed külaliskorterid Nõmme mändide all.

2018. a suveks valmib Nõmmel, Trummi tänaval arhitekt Janno Põldme projekteeritud uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.

Tutvu arendusega siin

Vana-Peetri elurajoon

MÜÜDUD

Vana-Peetri on uus tipparhitektuuriga elurajoon Ülemiste järve kaldal Vana-Tartu mnt ääres.

Juba 2018. aasta kevad-suvel valmib esimene etapp 5 hektari suurusest arendusest. Tunnustatud arhitektid Karli Luik ja Martin McLean on loonud kortermajadest ja ridaelamutest koosneva tervikliku elukeskonna koos puhke- ja rohealade ning mänguväljakutega.

Tutvu arendusega siin

A.H.Tammsaare 22/1 ja 22/2 Pärnu

MÜÜDUD

KAUAOODATUD RANNAKODU! KOLI SISSE JUBA 2018 SUVEKS!

Kortermaja asub tõeliselt eksklusiivses rannarajoonis, vaid 400m kaugusel kuulsast Pärnu rannast. Lühikese jalutuskäigu lähedusel asuvad hinnatud restoranid, spa-d, veekeskused, Rannapark, romantiline rannapromenaad, turg, kauplused, kesklinn ja imeline Pärnu vanalinn.
Maja eest võid alustada maalilist jalutuskäiku mööda Eesti pikimat tammealleed.
Kultuurihuvilist ootavad vaid mõne tänavavahe kaugusel erinevad kontserdid, teatrietendused, suurüritused, ööklubid jms.
Maja kõrval asuvad tenniseväljakud, 12 min autosõidu kaugusel Pärnu Bay Golf Links ning 200m lähedusel Pärnu suurim jõusaal (Tervise Paradiis).

Tutvu arendusega siin

Vana-Kalamaja 28b ja 36

MÜÜDUD

Uhiuued projektid Kalamajas

Modernsed majad Kalamaja vaikuses ja kesklinna läheduses. Hea planeeringuga ning läbimõeldud lahendustega korterisse on kerge luua oma kodu.

Tutvu arendusega siin

Ülemiste Ärimaja

VÄLJA ÜÜRITUD

Uus ärihoone Ülemiste südames!

Ülemiste on pidevalt arenev äri- ja teeninduspiirkond, mis on vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Tutvu arendusega siin

 

Kaupmehe

MÜÜDUD

Tartu südalinnast vaid 15 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt.

Ela linnas nagu maal. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil, tuntnud ja pikaajaline arendaja.

Tutvu arendusega siin

Väljaku 5 kortermaja

MÜÜDUD

Mugav elukeskkond noortele ja tegusatele

Väljaku 5 asub Jüri aleviku südames. Kõik heaks eluks vajalik mugavalt lähedal. Autoga Jüri alevikust Tallinna kesklinna jõudmiseks kulub vaid 10–20 minutit. Lisaks on olemas hea ühistranspordiühendus.

Tutvu arendusega siin

 

Jaansoni maja

MÜÜDUD

Uus korterelamu Pärnu linnas, Suur-Jõe tänav 47

Jaansoni maja uutel korteritel on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.

Tutvu arendusega siin

 

Pähkli kodu

VÄLJA MÜÜDUD

Sinu uus kodu Tabasalu südames!

Tabasalu südamesse, Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgale valmib kolmest moodsast majast koosnev terviklik elukeskkond. Kodu, mis asub just õiges kohas. Mitmete aastate järel ehitatakse Tabasallu Eesti tipparhitektide poolt loodud kaunid ja läbimõeldud kodud. Sinu uus kodu ootab Sind!

Tutvu arendusega siin

 

Nova Maja

VÄLJA MÜÜDUD

Kordumatud vaated, urbanistlik elurütm

Nova tähendab uut, nooruslikku ja säravat. Iseloomustades täiuslikult vanalinna piiril paiknevat modernset uusarendust, mis särab nime vääriliselt. Nova maja ühendab endas südalinnas asuva kaasaegse arhitektuuri ja urbanistliku keskkonna, luues vanalinna ja Kalamaja piirile kõikide mugavustega kaasaegsed korterelamud.

Tutvu arendusega siin