Arendused

Tutvu siin uute LAAM Kinnisvara poolt müüdavate ja arendatavate objektidega. Uute korterite ja äripindade valik on väga lai ning katab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Meie kliendihaldurid aitavaid Teid hea meelega kõikide küsimuste korral.

Lumina Kodud

Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid täituvad Tartu oodatuimas uusarenduses - LUMINA KODUD.

Eesti tippu kuuluval arhitektuuribüroo Kadarik ja Tüür poolt loodud 3 modernset korterelamut asuvad rahulikus piirkonnas, kus hiljuti avatud kaasaegne lasteaed on kohe üle tee. See on Sinu elu uus kvaliteet.

Tartu linnas Jaamamõisa elamurajoonis alustab kogenud arendaja kolme modernse kortermaja rajamist. Kinnistu piirneb 3-korruseliste uute korterelamutega, lasteaiaga, kergliiklusteede ning rohealadega. Detailideni läbimõeldud lahendused muudavad elamise mõnusalt mugavaks ja majandamise lihtsaks. Korteri hinnas sisaldub ka parkimiskoht ning panipaik. Suured aknad ning avarad rõdud toovad igasse korterisse rohkelt loomulikku valgust. Kvaliteetsed ja stiilsed siseviimistluse lahendused on valminud Eestis kõrgelt hinnatud sisearhitekt Aet Pieli käe all. Vaid jalutuskäigu kaugusel asub hulk koole, kauplusi ning spordikomplekse. Kui Te hindate trendikat kodu, head õpi- ja arenemiskeskkonda lastele, mugavat infrastruktuuri ja privaatset elukohta, on Lumina Kodu Teie jaoks parim!

Tutvu arendusega siin

Porto Franco

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn , kultuurikatel ning keskuse vastas jahisadam.

Kõik ettevõttele vajalik on Porto Francos olemas - printimiskeskus, nõupidamisruumide keskus, väliterrassidega söögikohad, kauplused, teenindusettevõtted , spordiklubi, parkimine maa-aluses garaazis jm.

Igale ettevõttele saab rajada neile sobiva büroo. Korruse väikseim büroo võib olla alates 40 m² ja suurim 2500 m². Suurtel firmadel on võimalus rajada oma büroo läbi kogu bürookorpuse kolme korruse. Ühe bürookorpuse suurus on ligikaudu 3600 m².

Büroode rendihinnad vahemikus 14,00 -17,50 EUR/m2, vastavalt pinna suurusele ja asukohale.

Tutvu arendusega siin

Rebase Arendus

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA ELAMUKRUNDID HAABNEEMES!

Viimsi keskuse lähedusse rajatav uus ja privaatne Rebase elamurajoon koosneb 21 elamukrundist. Krundid on suurusvahemikus 1025 – 1457 m2. Põhja poolt piirab elamurajooni mets. Igale krundile võib ehitada ühe elamu ja ühe kõrvalhoone. Elamud peaksid olema projekteeritud 1-korruselised katusekorrusega. Kruntidele lubatud täisehitusprotsent on 20 ja hoonete maksimaalne kõrgus 12 m. Kruntidel on olemas liitumised elektri (25A), side, vee ja kanalisatsiooniga.

Viimsi vallas Haabneeme alevikus asuv Rebase elamurajoon sobib ideaalselt vaikust, loodust ja merd armastavale inimesele. Kõik eluks vajalik on läheduses olemas. Umbes paari kilomeetri kaugusel asuvad suured kaubanduskeskused, toidupoed, restoranid, kool, lasteaed ja Viimsi kino. Suvel on võimalus jalutada Haabneeme liivaranda ja nautida rannamõnusid. Spordi armastajale on Viimsi rohked kergliiklusteed ideaalsed rattasõiduks, rulluisutamiseks ja jooksmiseks. Läheduses asuvad Viimsi Tennisekeskus, Viimsi SPA ja Seikluspark.

Tutvu arendusega siin

Kesk-Kalamaja 7

Vanalinna ja Kalamaja piirile, vaiksel Kesk-Kalamaja tupiktänaval, valmib 2018 aasta sügisel kõikide mugavustega kaasaegne B-energiaklassiga liftiga korterelamu Kesk-Kalamaja 7.

Kõigest 10 korteriga galeriimaja pakub ka kõige nõudlikumale kliendile parimaid lahendusi: kõrged laed ja valgusküllased perekorterid, rõdud, saun 4-toalistes korterites, lift, panipaigad ja parkimiskohad maja soklikorrusel.

Kesk-Kalamaja7 korterid on avarad ja valgusküllased. Siseviimistlusmaterjalid on valitud kvaliteetsed ja valik on suur. Oluliseks oleme pidanud toodete kestmajäämist ja väljanägemist.

Lähiümbruses on paljud tuntud Kalamaja kohvikud ja restoranid. Valmimas on Eesti Kunstiakadeemia ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi uus algklasside hoone. Jalutuskäigu kaugusele jääb Telliskivi Loomelinnak ja Kalamaja ilu.

Korterid: 2-4 toalised on suurusega 43, 3-103,2 m2
Hinnaga 129 900 - 299 900 eur.

SINU UUS KODU KALAMAJA ALGUSES!

Tutvu arendusega siin

A.H.Tammsaare 22/1 ja 22/2 Pärnu

KAUAOODATUD RANNAKODU! KOLI SISSE JUBA 2018 SUVEKS!

Kortermaja asub tõeliselt eksklusiivses rannarajoonis, vaid 400m kaugusel kuulsast Pärnu rannast. Lühikese jalutuskäigu lähedusel asuvad hinnatud restoranid, spa-d, veekeskused, Rannapark, romantiline rannapromenaad, turg, kauplused, kesklinn ja imeline Pärnu vanalinn.
Maja eest võid alustada maalilist jalutuskäiku mööda Eesti pikimat tammealleed.
Kultuurihuvilist ootavad vaid mõne tänavavahe kaugusel erinevad kontserdid, teatrietendused, suurüritused, ööklubid jms.
Maja kõrval asuvad tenniseväljakud, 12 min autosõidu kaugusel Pärnu Bay Golf Links ning 200m lähedusel Pärnu suurim jõusaal (Tervise Paradiis).

Tutvu arendusega siin

Nõlvaku Kodud

Mugav, turvaline ja kvaliteetne elukeskkond!

12 korteriga kortermaja asub Saue vallas, Laagri alevikus Nõlvaku 14 aadressil, mis valmib 2018 aasta kevadel.
Siinsed kodud on loodud peredele, kes hindavad mugavusi kuid eelistavad linnamürale vaikust ja värsket õhku. See on ideaalne koht lastele kasvamiseks ning logistilselt ideaalne koht kas linnas või linnast väljas tööl käimiseks.
Korterite siseviimistlusmaterjalide valikul oleme lähtunud praktilisusest ja kvaliteedist. Oleme loonud harmoonilise ja rahuliku fooni, et iga pere saaks tuua sisse oma isikupära ja kujundada just talle sobiva kodumiljöö.
Vaikse ja looduskauni asukohaga maja ümber rajatakse kõnniteed, laste mänguväljak ja haljasala.
Maja lõunaküljele on projekteeritud 13 panipaigaga abihoone, mis on varustatud signalisatsiooni ja turvakaameratega.
Hoones on lift ja mugav sisssepääs lastekäru või ratastooliga.

Korterid: 2 - 4- toalised suurusega 51,5 m2 - 71,6 m2
Hinnad: 95 000 - 126 500 €

UUS ALGUS UUES KODUS!

Tutvu arendusega siin

 

Koidu Kodu

Sinu tulevik Uues maailmas - Koidu Kodus!

2018 aasta sügisel valmivad suurepärase asukohaga peresõbralikud kodud Uue Maailma linnaosas. Kaasaegset elamut iseloomustavad läbimõeldud planeeringuga korterid, madalad kommunaalkulud (B energiaklass), turvaline elukeskkond, esmaklassiline ehitus- ning siseviimistluskvaliteet.

Tutvu arendusega siin

 

Finest ärimaja

Finest ärimaja - uus ja terviklik ärikeskkond Tallinna südalinnas, Pärnu mnt 22.

Sisult ja vormilt kvaliteetne büroohoone - Sinu heaolu argipäevas. 6-korruseline büroohoone, kontoritesse avanevad liftid, suur ja kinnine parkimismaja, autopesula, supermarket ja muud teenused. Arhitekt on Martin Aunin ja ehtitaja AS Merko.

Tutvu arendusega siin

Trummi 25

Eksklusiivsed külaliskorterid Nõmme mändide all.

2018. a suveks valmib Nõmmel, Trummi tänaval arhitekt Janno Põldme projekteeritud uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.

Tutvu arendusega siin

Vana-Peetri elurajoon

Vana-Peetri on uus tipparhitektuuriga elurajoon Ülemiste järve kaldal Vana-Tartu mnt ääres.

Juba 2018. aasta kevad-suvel valmib esimene etapp 5 hektari suurusest arendusest. Tunnustatud arhitektid Karli Luik ja Martin McLean on loonud kortermajadest ja ridaelamutest koosneva tervikliku elukeskonna koos puhke- ja rohealade ning mänguväljakutega.

Tutvu arendusega siin

Otto Maja

2018 valmib uus kõrgete lagedega korterelamu väga hinnatud asukohas, vaiksel Kotzebue tänaval.

Otto Maja korterid on läbimõeldud lahendustega ning kõrged 2,8 kuni 3 meetri kõrgused laed loovad avara üldmulje, mis võimaldavad luua luksuslikke ja atraktiivseid lahendusi.

Tutvu arendusega siin

 

Hansamaja

Uued korterid Lagedil. Kiirusta, kõigile ei jätku!

Pirita jõe lähistel asuv Hansamaja on Hansaviimistluse OÜ uusim arendus. Omades aastatepikkust kogemust, on Hansaviimistlus eeskujuks siinsel ehitusmaastikul. Nüüd on kõik need kogemused koondatud Hansamaja projekti, et pakkuda Teile terviklik ja läbimõeldud uue kodu lahendus.

Tutvu arendusega siin

Pähkli kodu

Sinu uus kodu Tabasalu südames!

Tabasalu südamesse, Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgale valmib kolmest moodsast majast koosnev terviklik elukeskkond. Kodu, mis asub just õiges kohas. Mitmete aastate järel ehitatakse Tabasallu Eesti tipparhitektide poolt loodud kaunid ja läbimõeldud kodud. Sinu uus kodu ootab Sind!

Tutvu arendusega siin

 

Ülemiste elamurajoon

Tallinna südalinnast vaid 10 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt

Linnakärast eemal asuv looduslik kinnistu annab võimaluse rahus päikesepaistet nautida ja linnulaulu kuulata, olles samas vaid minutite kaugusel Tallinna linnaelust. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Tutvu arendusega siin

Vana-Kalamaja 28b ja 36

Uhiuued projektid Kalamajas

Modernsed majad Kalamaja vaikuses ja kesklinna läheduses. Hea planeeringuga ning läbimõeldud lahendustega korterisse on kerge luua oma kodu.

Tutvu arendusega siin

Nova Maja

Kordumatud vaated, urbanistlik elurütm

Nova tähendab uut, nooruslikku ja säravat. Iseloomustades täiuslikult vanalinna piiril paiknevat modernset uusarendust, mis särab nime vääriliselt. Nova maja ühendab endas südalinnas asuva kaasaegse arhitektuuri ja urbanistliku keskkonna, luues vanalinna ja Kalamaja piirile kõikide mugavustega kaasaegsed korterelamud.

Tutvu arendusega siin

 

Kristiine City

Tutvu arendusega siin

 

Lucca StockOffice

Tutvu arendusega siin

 

Metsapargi krundid

Tutvu arendusega siin

 

Ülemiste Ärimaja

VÄLJA ÜÜRITUD

Uus ärihoone Ülemiste südames!

Ülemiste on pidevalt arenev äri- ja teeninduspiirkond, mis on vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Tutvu arendusega siin

 

Kaupmehe

MÜÜDUD

Tartu südalinnast vaid 15 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt.

Ela linnas nagu maal. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil, tuntnud ja pikaajaline arendaja.

Tutvu arendusega siin

Väljaku 5 kortermaja

MÜÜDUD

Mugav elukeskkond noortele ja tegusatele

Väljaku 5 asub Jüri aleviku südames. Kõik heaks eluks vajalik mugavalt lähedal. Autoga Jüri alevikust Tallinna kesklinna jõudmiseks kulub vaid 10–20 minutit. Lisaks on olemas hea ühistranspordiühendus.

Tutvu arendusega siin

 

Jaansoni maja

MÜÜDUD

Uus korterelamu Pärnu linnas, Suur-Jõe tänav 47

Jaansoni maja uutel korteritel on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.

Tutvu arendusega siin