Uudised

LAAM Kinnisvara uudised, teated ja tegemised

Pähklikodu kliendipäev

14.septembril 2017 toimus Tabasalus Pähkli Kodu ridaelamute (kodude) kolmas kliendipäev. Kuna keskkond on juba kahe valmis maja poolt välja kujunenud, siis oli tore saada uute klientide poolt väga positiivset ja kiitvat tagasisidet selle arenduse kohta. Kliendipäeva hommikul broneeriti üks kahest valmis maja boksidest ja sellest lähtuvalt on meil müügis üks näidisboks Sarapuu 9a-1 majas ja ülejäänud vabad boksid juba märtsis 2018 valmivas Sarapuu 9b majas. Pähkli 15 majas on kôik boksid leidnud juba uued elanikud. Kiirusta, sest Sinu uus kodu ootab!

Vana-Kalamaja 36 kliendipäev

7. septembril toimus Vana-Kalamaja 36 kliendipäev. Tänan kõiki, kes tulid külla ja ootame ka edaspidi kliente tutvuma uue koduga.

Golfi Sõprade Klubi

22. juulil toimus Niitväljal Golfi Sõprade Klubi võistlus. Üritus oli meeleolukas ja sündmusterohke, kus kohtusime oma vanade ja uute sõpradega!
LAAM Kinnisvara oli ka seekord esindatud oma telgiga ning iga-aastase loosimänguga. Seekord naeratas fortuuna hr Meelis Milderile, kes teadis täpselt, et LAAM Kinnisvara on 4 aastane. Palju õnne!

Teadmistepõhine Ehitus 2017

27. aprillil toimus Viru Konverentsikeskuses konverents Teadmistepõhine Ehitus 2017. TTÜ poolt osutus valituks Energiamaja OÜ Ülemiste elamurajooni ridaelamu, mille põhjal projekteeritakse liginullenergia eluhoone. Energiamaja OÜ juhatuse liikme Aivar Villemsoni poolt sai peetud ettekanne energiatõhusate eluhoonete arendamise kogemusest. Tulevikus saab ka meie Ülemiste elamurajooni ridaelamu liginullenergia eluhoone õpikukaante vahele, juhendamaks ja nõustamaks projekteerijaid ja muid huvilisi.

LAAM 4. sünnipäev

Juunikuu alguses tähistas LAAM-i pere oma neljanda aasta täitumist Reiu Puhkekeskuses. Sünnipäev oli aktiivne ja tegus - sai kalal käidud, jõesaunas viheldud, ujutud, discgolfi mängitud, söödud, joodud, lauldud ja palju naerdud. 

LAAM Kinnisvara infopäev

16.02.2017 toimus iga-aastane LAAM Kinnisvara infopäev, kus lisaks efektiivsele ja ägedale Ülli Kukumägi koolitusele võtsime kokku 2016-nda aasta, tunnustasime parimaid ning vaatasime üle käesoleva aasta eesmärgid ning meie ühise visiooni. Täname möödunud aasta tugevaimaid tegijaid Risto Saaremets, Evelin Lang, Kati Kippasto, Mare Karik ning Katrin Kukk, olete meie tubli meeskonna tugevaimad lülid ja suurepärased eeskujud!
Oli suurepärane päev täis positiivseid emotsioone, asjalikke arutelusid ning usku ja lootust veel paremasse homsesse!

Kalamaja päevad

Paar viimast kevadet ühel ilusal maikuu nädalavahetusel viivad kõik teed Kalamajja nii ka sel aastal. Esimest korda oli seal oma telgi ja tööka seltskonnaga ka esindatud Laam Kinnivara. Oli väga hea võimalus tutvustada uut arendust Kotzebue tänaval. 

SEB uue kodu päev 18.04.2015

Meie hea koostööpartner SEB korraldab oma uue kodu päeva juba mitmendat aastat. Sel aastal oli esindamas Laami meie töökas seltskond. Võimalus tutvuda koostööpartneritega ja loomulikult klientidega,  kes ise sel päeval meie juurde tulid.

Käokella sarikapidu 05.05.2015

Ilma sarikapeota ei saa püsti ühtegi objekti. See pidu on traditsioon ja neid me austame. Käokella sarikapidu nautisime koos esimese ilusa ilmaga sel suvel.

Arenduste bussireis

Tegime ühe bussituuri, mille käigus külastasime meie poolt müüdavaid arendusi. Siin väike pildigalerii meie toredast päevast koos meie toredate laamlastega.

Kakumäe kliendipäev

Pildikesi Kakumäe elamukruntide kliendipäevast. Päike paistis, linnud laulsid, maasikad olid magusad, kliendid rõõmsad ning laamlased õnnelikud!

LAAM 2. sünnipäev

Aeg on läinud kiiresti ning Laam on juba 2 aastane. Selle tähistamiseks tulid laamlased kokku, et seda ühiselt tähistada. Päeva esimese poole koolitas meid Elari Tamm. Teisel poolele olime juba vabamas õhkkonnas, kuid ka see möödus õppides. Kõik saime harjutada kätt pelmeenide valmistamisel.

Saunamaailma külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Saunamaailma.

Softrend OÜ külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Softrendi.

Ülemiste kliendipäev

Ülemiste kliendipäev on alati populaarne. Seda kõike tänu Helenile, kes muudab iga kliendipäeva sündmuseks kõigile meie klientidele. Heleni sisustatud näidiskorterid on pälvinud tunnustust.

Aquatori külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Aquatorit.

Laami mõttetalgud

Sellised on laamlaste hommikused mõttetalgud.

Kodumess / Saku Suurhall 20.02-.22.02.2015