Helena Õunapuu

Maakler / Kliendihaldur
 
  • 5347 2708
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostööpartnerid ja sõbrad kirjeldavad mind kui positiivse energiaga, südamlikku ja sooja inimest, kes paistab silma enda kohusetunde, viisakuse ja „Teeme ära!” suhtumisega. Minuga koostööd tehes võib olla kindel, et kõik protsessid alates objektide otsimisest kuni lepinguteni saavad tehtud kiirelt ja korralikult! Olles hingelt maailmaparandaja ja kaitsja, on minu eriliseks eesmärgiks aidata leida kodu inimestel, kes traditisiooniliselt kinnisvaraturul nõrgemas positsioonis, näiteks koduloomaomanikud ja üksikvanemad. 

Maakleritööni tõi mind armastus arhitektuuri ja sisedisaini vastu. Enda vabatahtlikus töös Tartu Kassitoas on mul olnud võimalus külastada mitmeid väga kauneid kodusid aga alati olen tundnud kasse külastama tulles natuke piinlikust öeldes: “Teil on nii ilus kodu!” Nüüd võin seda aga julgelt teha ja peale kasside hingeelu lahkamise jutustada ka erinevatest disainilahendustest, parimatest pistikute paigutamise tavadest ja suure miljööväärtusega kodude hinnastamisest.  

Võta minuga ühendust ning leiame koos Sulle uue kodukoha või Sinu eelmisele kodukohale uue pere! 

 

 

 

 

 

Maakleri pakkumised

Tartu maakond, Luunja vald, Kavastu küla, Nurme

Ehita endale kodu kaunis Emajõe-äärses piirkonnas!

30 900 €
ROHKEM INFOT