Laima Moora

Maakler / Kliendihaldur
 
  • 5634 7407
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Minu pikaajaline kogemus klienditeeninduse valdkonnas on õpetanud mind suhtlema erinevate inimestega ning looma positiivseid ja usalduslikke suhteid. LAAM kinnisvara meeskonnaga liitusin 2023. aasta sügisel. Tundsin, et olen valmis uuteks väljakutseteks ning valisin maakleri töö, mis on lisaks ka mitmekülgne.  

Olen avatud suhtleja, vastutustundlik ning pühendun seatud eesmärkide saavutamisele. On valmisolek pidevalt õppida ja areneda, mis on kinnisvaramaakleri töös oluline, kuna antud valdkond on pidevas muutuses. Olen omandamas Eesti Maaülikoolis magistrikraadi, ettevõtluse ja ökonoomika erialal, mis aitab mul mõista ja hinnata kinnisvaraturu olukorda, aidates kliendil teha informeeritud otsus. Maaklerina pean tundma kohalikke ja riiklikke kinnisvararegulatsioone ning õigusakte ning omandatav haridus aitab mul mõista ja jälgida õiguslikke nõuete muutusi.  

Pean oluliseks toetada nii kinnisvara müüjaid kui ka ostjaid nende jaoks olulistel teemadel. Minu töö on tagada Sinule parim tehing, seega annan endast parima, et leida lahendusi, mis rahuldavad kõiki osapooli. 

Energiat kogun looduses jalutades või matkates. Toetav perekond ja kolleegid, aitavad leida tasakaalu töö ja isikliku elu vahel pakkudes vajalikku tuge ja innustust. 

Olen valmis aitama Teid kõikides kinnisvaratehingutes ja sellega seotud küsimustes. 

Teie usaldusväärne partner kinnisvaraküsimustes Lõuna-Eestis!