Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harjumaa, Rae vald, Lagedi alevik, Kangilaski tn 5

LIITUMISTEGA HINNAD – PIRITA JÕE KALDAL KÕRGHALJASTUSEGA KRUNDID

97 000 €
  • Tehingu tüüp: Müüa
  • Objekti nimetus: Elamumaa
  • Krundi suurus: 2057 m2
  • Katastri tunnus: 65301:001:4562
LIITUMISTEGA HINNAD – PIRITA JÕE KALDAL KÕRGHALJASTUSEGA KRUNDID
Tule ja raja oma tulevane kodu siia kõrghaljastusega ümbritsetud krundile: lõunapool on kaunilt korrastatud maastik, veesilm ja rohkelt ruumi. Elamukrunt on üks kolmest sarnasest elamukrundist, mis on äsja valminud. Kolme peale kokku kuulub kruntidele lisaks veel jõe äärde ulatuv metsatukk suurusega 6654 m², mille hüvesid ühiselt jagatakse.

VÕTMED KÄTTE VARIANT
Eelneva koostöö põhjal oleme usaldatud ehitajal palunud kruntidele kavandada sobilikud majad. Seega, kui soovite osta omale maja „võtmed kätte“ lahendusena, siis saame seda pakkuda. Võtke ühendust ja kohtume peatselt!

KINNISTU VALMIDUS
Vastavalt detailplaneeringule on juurdepääsu tee krundini asfalteeritud ning Rae vallale üle antud. Liitumised vee ja kanalisatsiooniga on toodud krundi piirini. Elektriliitumine võimsusega 3 X 16 amprit on tasutud. Sadevesi tuleb juhtida selleks ettenähtud süvendatud kraavi.

EHITUSÕIGUS
Luba on ehitada üksikelamu, millel võib olla kuni 2 maapealset korrust. Lisaks võib ehitada kuni kaks 1-korruselist abihoonet kogusuurusega koos ehitusaluse pindalaga 300 m². Eramu võib olla kuni 8 m ja abihoone kuni 5 m kõrge. Lubatud katusekalle on 15…40°.

ASUKOHT JA ÜMBRUSKOND
Siin saavad lapsed kasvada koos, mängida muruplatsil ja käia jões ujumas. Kooli, lasteaeda, huviringi, raamatukokku, kultuurikeskusesse ja spordikeskusesse saab koos minna. Piirkonnas ei ole parkimise probleemi. Jalgrattaga saab sõita mööda väikese liiklustihedusega teid või kergliiklusteedel. Vabal õhtul võib lihtsalt kodus trenniriietesse pugeda ja lipsata läbi mõnest Rae spordikeskuses korraldatavast trennist.

ÜHISTRANSPORDI ÜHENDUS
Bussipeatus on 650 meetri kaugusel ning sealt väljuvad bussid 125 ja koolibussid R2, R11 ja R12. Lagedi rongipeatus on 1,1 km kaugusel. Rongiga on võimalik Ülemiste keskusesse jõuda 8 minutiga ja Baltijaama lõpp-peatusesse 14 minutiga.

FINANTSEERIMINE
LHV panga abil on võimalik krunt osta minimaalse omafinantseeringuga 50%.

TEHING
Notaritasu on 384,96 €
Tehingu riigilõiv on 110 €.

Kutsume Teid maja projektidega põhjalikumalt tutvuma meie kontorisse. Materjali anname soovi korral paberikandjal ning selgitame välja kõik Teid huvitavad detailid.

Lugupidamisega

Teie LAAM Kinnisvara
Risto Saaremets
Kutseline kinnisvaramaakler / Juhatuse assistent
Kutsetunnistus: KKM 139203 
  • 610 8777
  • 5100 212
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Profiil