Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harjumaa, Kuusalu vald, Valkla küla, Kingu

LUKSUSLIK RANNAMAJA!

455 000 €
 • Tehingu tüüp: Müüa
 • Objekti nimetus: Maja
 • Objekti üldpind: 124 m2
 • Krundi suurus: 1890 m2
 • Tubade arv: 5
 • Korruseid kokku: 2
 • Maja materjal: Puumaja
 • Ehituse aasta: 2013
KINNISTU
Tegemist on männimetsas asuva eksklusiivse mereäärse kinnistuga - liivaluited algavad majast paarikümne meetri kaugusel, põhjarannikule omane kaunis liivarand on 100m majast ning elamu aknad, terrass ja rõdu avanevad merele!

Lisaks elamule on kinnistul kuur-abihoone ning kaminaga klaasist kasvuhoone, kus jahedamatel õhtutel istuda.
Maja ümber on rajatud piirkonnale iseloomulike massiivsete paekiviplaatidega nii kõnniteed, kui ka auto"parkla", kogu planeering ja haljastus on suurepäraselt läbi mõeldud ja keskkonda sulanduv.

MAJA
Müüdav elamu on valminud 2013a, tegemist on kauni ja helge Skandinaavia stiilis rannamajaga. Fassaad kaetud heleda laudisega ning katusekatteks rullmaterjal.
Maja aknad on puitpakett.
Ehitisealune pind 93m2 ning eluruumid 112m2.
Energiamärgis majal hetkel puudub.

Majja sisenedes astute õhuliste akendega tuulekotta, mis jaheda ruumina lubab soovi korral ka sahvrina kasutamist. Esimesel korrusel asuvad 2 magamistuba, köök, wc ning merele avanev terrassiga elutuba.
Teisel korrusel avar trepihall, 2 magamistuba, milledest üks on merele avaneva rõdu ning vannitoaga ühendatud.
Merepoolses ehk langevas küljes asuval endisel keldrikorrusel ootab puuküttega saun ning vabalt võite kujutleda end nüüd saunalavalt otse merre jooksmas!

MÖÖBEL ja SISEVIIMISTLUS
Selle maja sisekujundus on omakorda tõeline pärl - detailideni läbi mõeldud ja kaunilt viimistletud!
Seintel on kombineeritult kvaliteetne tapeet koos laudisega ning esikus, köögis ja trepihallis seinakatteks struktuurkrohv koos laudisega.
Laes on puitlaudis.
Terve esimese korruse põrand on kaetud liivakarva kiviga, teisel korrusel parkett.

KÜTE ja TEHNOSÜSTEEMID
Kodu südameks on elutoas asuv valge, glasuurpottidest ahi. Lisaks on küttelahendusena paigaldatud õhk-vesi soojuspump, esimesel korrusel põrandaküttena ning teisel korrusel radiaatoritega.
Paigaldatud valvesüsteem, samuti toimib hästi kohalik naabrivalve.
Kanalisatsioon on lokaalne, maja veevarustus on oma puurkaevust.

ASUKOHT ja LÄHEDAL
Valkla on kaunis, vaikne rannaküla, valgete liivarandade ning Põhja-Eestile omase männimetsaga, Tallinnast 35km kaugusel.
Vallakeskus Kuusalu asub 9km kaugusel, kus paiknevad lasteaed, keskkool ja Kuusalu Kunstide Kool.
Rosinana korraldatakse iganädalast taluturgu kohalike väiketootjate saadustega.

10 km kaugusel Kuusalust Leesi suunas asub ühel 47 m kõrgusel paekaldal ajalooline Muuksi linnus ning seal lähedal üks Eesti omalaadsemaid muistseid kalmistuid varasest rauaajast pärinevate enam kui 100 kivikalmega. Valklas oli ka üks esimesi Eesti mõisamajandeid, hiljem mõis Wallküll, rajatud 1627.a.

Kuusalu koolibuss peatub Valkla Forelli juures teeristil, mis asub majast 1,5km kaugusel.

Vaata ning mõtle - kui Sulle tundub, et just see võiks Sinu uueks, kauniks koduks saada, siis võta julgelt ühendust ja tee omapoolne pakkumine!!!
Hinnas sisaldub valduse vabastamine - küsi lisa!

LAAM Kinnisvara kaudu saate abi ka kinnisvaraga otseselt seonduvates küsimustes nagu: kindlustust, kolimine, lukuabi, energiamärgise tegemine, valveteenus, valgustuslahendused, sisekujundus, köögi- ja elutoa mööbel, kodutehnika, kardinad, saunatarvikud, san.tehnika, jpm. Küsige kindlasti lisainfot ja vaadake siia: http://www.laam.ee/et/teenused/tervikteenus !

Lugupidamisega,

LAAM Kinnisvara
www.laam.ee
Kadi Salujõe
Kliendihaldur
 
 • 5695 4728
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Profiil