Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Saue vald, Maidla küla, Saareste

PROJEKTEERIMISTINGIMUSED! TIIGID!

27 000 €
  • Tehingu tüüp: Müüa
  • Objekti nimetus: Elamumaa
  • Krundi suurus: 10661 m2
  • Katastri tunnus: 72701:001:1952
Saue vallas Maidla külas on pakkuda projekteerimistingimuste ja elektriliitumisega elamumaakinnistu.

KINNISTU ja ASUKOHT
Saareste kinnistu suuruseks on 10661m2 ja see asub Saue vallas Maidla külas umbes 4.5km Kiisalt ja 12km Sakult. Kinnistu on valdavalt kaetud rohumaaga ja kõrgemate puudega. Lisaks sellele on arendaja kaevanud kinnistule suured, enam kui 2.5m sügavad tiigid, mille kogupindala kinnistul jääb ca 1350m2 juurde.

Kinnistu jääb Maidla küla põhjapoolsesse osasse hajaasustuspiirkonda ja Maidla küla miljööväärtuslikku piirkonda, kus asuvad valdavalt talud ja suurematele kinnistutele ehitatud eramajad, mida lahutavad looduslikud pinnavormid ning põllud, rohumaad ja metsad.

EHITUSÕIGUS ja TEHNILINE
Kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused 11. oktoobril 2016. Projekteerimistingimustega on ette nähtud ehitusõigus elumaja ja kolme abihoone ehitamiseks ehitusaluse kogupinnaga kuni 500m2. Kuni 2 maapealse korrusega ja kuni 9m kõrged, katusekalle 25-45 kraadi.

Veevarustus on kavas lahendada kinnistule ehitatava 3m3/d puurkaevuga. Kuna kinnistu asub kaitsmata põhjaveega alal, siis reoveed tuleb koguda kas mahutisse või suunata biopuhastisse. Kinnistule on tehtud elektriliitumine 3x6A, Kinnistu müügil korral suurendab arendaja oma kuludega peakaitsme 3x16 amprini. Täiendavalt on peakaitse ampreid võimalik Elektrilevilt juurde osta hinnaga 156€ ampri kohta.

Kinnistule ligipääs on lahendatud müüjale kuuluvalt Mäealuse tee kinnistult. Osaliselt on valmis ehitatud tee alus, mis võimaldab rasketranspordiga ehitusmaterjali vedu krundile. Vallaga sõlmitud kokkuleppe kohaselt antakse Mäealuse tee maaüksus vallale üle. Enne kinnistu võõrandamist seatakse teeservituut Saluvahe kinnistu kasuks, mis võimaldab Saluvahe kinnistu omanikul kasutada kinnistu serva jäävat teed Kõrghaljastus tuleb lahendada ehitusprojektiga.

Tellimisel on arendaja valmis välja ehitama vee- ja kanalisatsioonirajatised (puurkaev ja biopuhasti kokku ca. 5000 eurot) ning pakkuma ka terviklikku "võtmed kätte" lahendust.

TRANSPORT ja ÜMBRUSKOND
Kinnistule lähim tee on Kiisalt Maidla külakeskuseni kulgev Maidla tee, mis on asfaltkattega riigitee. Tee liikluskoormus on külavaheteedele iseloomulikult väike. Lähim bussipeatus on Ojari peatus ca 700m kaugusel, kus peatub Ääsmäe koolibuss.

Kiisa jääb 4.5km kaugusele, Maidla külakeskus jääb 5km kaugusele, Saku alevi piir 11km kaugusele, Ääsmäe 12km kaugusele. Tallinna kesklinn 30km kaugusele, kuhu sõidab tipptunnivälisel ajal sõltuvalt liiklusest ca 35-45minutit. Kiisa raudteejaamast sõidab Balti jaama ca 30 minutit.

Lähimad koolid ja lasteaiad jäävad Saku alevisse ja Ääsmäele. Lähim kauplus asub Kiisal (Kiisa A ja O) ning Sakul. Kiisal asub ka Saku vallaraamatukogu haruraamatukogu. Maidla külakeskusesse jäävad Maidla terviserajad.


NB!
Võimalik osta ka kõrvalasuv Kiviste kinnistu ja lõunasse jääv Saluvahe kinnistu!
Mihkel Vasar
Maakler / Kliendihaldur
Kutsetunnistus: KKM 144315 
  • 5340 1746
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Profiil