Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Loksa linn, Tallinna 31

Hoonestatud kinnistu Loksa kesklinnas!

32 000 €
 • Tehingu tüüp: Müüa
 • Objekti nimetus: Maja
 • Objekti üldpind: 46.8 m2
 • Krundi suurus: 547 m2
 • Katastri tunnus: 42401:005:0056
 • Tubade arv: 3
 • Korruseid kokku: 1
 • Maja materjal: Palkmaja
 • Ehituse aasta: 1955
 • Energiamärgis: none
KINNISTU
Kinnistu suurusega 547m2 asub Loksa kesklinnas linna peatänavaks oleva Tallinna tänava ääres. Kinnistu tagahoov piirneb Tallinna 27, 35 ja 39 asuvate korterelamute kvartali siseteega. Kinnistu ja sellel paiknev hoone on osa Loksa linna ajaloolisest tänavafrondist. Kinnistu paikneb kirde-edela suunal, ning on tänaval ca 19m lai ja 28m sügav. Sellel asub 1 hoone ning vana väikese vundamendi jäänused, samuti natuke kõrghaljastust tagahoovis. Hetkel on kogu territoorium võrkaiaga piiratud.

MAJA
Kinnistul asub 1955. aastal püstitatud hoone üldpinnaga 46.8m2, mida alguses kasutati läheduses asunud talu sepikojana. Viimastel aastatel on maja seisunud kasutuseta, kuid lähiminevikus on see täitnud nii lillepoe kui ka loomakliiniku rolli.
Hoone pinnad jaotuvad järgmiselt: eeskoda 4.0m2, esik 5.3m2, tuba nr 1 20.8m2, tuba 2 6.1m2 ning kuuriosa 10.8m2. Hetkel on esiku ja toa nr 1 vaheline vahesein lammutatud ning tubade 1 ja 2 vahesein osaliselt lammutatud. Samuti on pooleli jäänud siseremont.

Hoonel on olemas puuküttel ahi, ahju seisukord on teadmata.

Hoone on rajatud krohvitud telliskividest vundamendile. Maja esimese korruse seinad on freespalgist. Välisviimistlus on tehtud püstise laudisega. Maja katus toetub puitkarkassile, niisamuti ka maja taga paiknev kuuriosa. Hoone põhiosa amortiseerunud eterniitkatus on viimastel aastatel vahetatud OSB-plaadi ja rullmaterjali vastu. Hetkel kasutuseta kuuriosa katab endisaegne lagunenud eterniit.

KOMMINIKATSIOONID ja VÕIMALUSED
Kinnistu piirile on toodud vee- ja kanalisatsioonitrasside liitumispunktid, kuid liitumislepingut omaniku sõnul ei ole. Liitumistasu on kokku 2100 eurot (sh. KM) nii vee kui kanalisatsiooni eest. Liitumispunktid asuvad majast linnulennult ca 4-5m kaugusel, ning nende asukoht võimaldab ehitusmasinatega kaevamist. Samuti on maja küljel näha koht, kust läheb majja endisaegne veetrass. Kohalikuks vee-ettevõtjaks on osaühing Loksa Haljastus. Vee hind on 1.09€/m3, ning kanalisatsiooni hind 1.92€/m3. Kinnistul on olemas elektriliitumine koos tööstusvooluga ja paigaldatud on kaasaegne elektrikilp.

Loksa linna üldplaneeringu järgi on igasuguse suurema ehitustegevuse planeerimiseks vajalik koostada detailplaneering. Linnavalitsuse seisukohal on kinnistul võimalik kuni ca. 30% täisehitus jälgides minimaalselt 4m kuja kinnistu piirist, mis lubab ehitusaluseks pinnaks kuni ca. 164m2. Võrreldes olemasolevaga võib uue hoone katusehari olla 2-3m kõrgemal sõltuvalt ülejäänud tänavafrondi keskmisest kõrgusest (max kõrgus seega ca. 8m). Hoone peaks oma välisilmelt sobituma tänavafronti ning välisviimistluses tuleks vältida metalli ja plastikut. Sihtotstarbe muutmine ärimaaks on samuti võimalik.

LOKSA LINN
Loksa linn asub Soome lahe põhjakaldal umbes 68km kaugusel Tallinna kesklinnast. 1. jaanuari 2018 seisuga oli Loksal 2638 elanikku. Loksal on igapäevaeluks kõik vajalik olemas, sealhulgas tanklad, pangakontorid ja toidupoed, kirikud ning ka lasteaed, keskkool ja haigla. Samuti ka 25m ujula ja spordisaal.

Loksa ja Tallinna vahel sõidab AS Atko kokku 7 liiniga.

Looduse osas teeb Loksa eriliseks nii linna läbiv Valgejõgi, mille laius linnapiires on 10-70m, Valgejõe org ja jõelamm ning männimetsad koos liivarannaga. 21% linna 382ha territooriumist paikneb loodus-ja maastikukaitsealadel.

Kui leiate, et see võiks olla Teie uus kodu või sobilik koht oma äri jaoks siis andke teada ja lähme vaatama!

NB! Oleme avatud teiepoolsele hinnapakkumistele!
Mihkel Vasar
Kliendihaldur
Kutsetunnistus: KKM 144315 
 • 5340 1746
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Profiil