Arendused

Tutvu siin uute LAAM Kinnisvara poolt müüdavate ja arendatavate objektidega. Uute korterite ja äripindade valik on väga lai ning katab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Meie kliendihaldurid aitavaid Teid hea meelega kõikide küsimuste korral.

Ülemiste elamurajoon

Tallinna südalinnast vaid 10 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt

Linnakärast eemal asuv looduslik kinnistu annab võimaluse rahus päikesepaistet nautida ja linnulaulu kuulata, olles samas vaid minutite kaugusel Tallinna linnaelust. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Tutvu arendusega siin

Sinilille elamurajoon

5-TOALISED KODUD TISKRE KÜLAS ROHELISELT MÕTLEVAS MAJAS!

Sinilille elurajoon on elukeskkond inimestele, kes hindavad kaunist loodust, mere lähedust, värsket õhku ja mugavat linnalähedast asukohta. Linnast kõigest 15-minutilise autosõidu kaugusel asuv uus Sinilille elurajoon Tiskres võimaldab luua päris sellise kodu, nagu soovinud oled. Müügis on nii eramud kui ka hästi läbimõeldud planeeringuga korterelamud.

Elurajooni sisesed teed on asfalteeritud, on varustatud tänavavalgustusega ning välja on ehitatud tsentraalne vee- ja kanalisatsioonitrass. Majade küttelahendusteks kasutatakse maakütet. Kõik trassidega liitumised on krundi hinna sees: tsentraalne vesi, kanalisatsiooni-süsteem, sadevee drenaaz, elektri liitumine ja side kanalisatsioon.

Tutvu arendusega siin

Jägala Joa Kodud

Imelised kinnistud Jägala joa juures

Harjumaal, Jägala joa vahetus läheduses ja merest vaid mõne kilomeetri kaugusel asuvad unikaalsed ja looduskaunid elamukrundid. Siia on suurepärane võimalus rajada oma uus kodu nendel, kellele meeldib vaikus, loodus ja meri. Imelisse ja natuke isegi maagilisse Jägala joa piirkonda tuleb esinduslik eramute rajoon, mis on tõkkepuuga piiratud alas ning kuhu pääsevad vaid seal elavad inimesed ja nende külalised.

Asukoha unikaalsus peitub selles, et elate keset ilusat loodust ja eemal linnamürast, kuid vajadusel jõuate Tallinna kesklinna autoga vaid ca 25-30 minutiga. See on üks parimaid paiku ka lastele lapsepõlve veetmiseks, sest igav siin juba ei hakka. Krunte ümbritsev metsa ala annab mõnusa värske õhu ja tagab meeldiva loodusliku keskkonna. Samas toob asfalttee teid linnast otse oma kodumaja ette.

Tutvu arendusega siin

Kirsiaia ridamajad

A-energiaklassi ridamajad Jaapani stiilis

See on elukeskkond, kus idamaise ehituskunsti traditsioonid ja väärikus kohtuvad põhjamaise eheduse ning kodusoojusega.

Vaiksete tupiktänavate äärde rajatav elukeskkond on mõeldud igas vanuses elanikele. Traditsioonilise vormiga ühekordsetes hoonetes põimuvad eramaja privaatsus ridamaja mugavustega. Majaosadel ei ole ühtegi naabriga ühist seina ja kõigile on tagatud otse läbipääs hoovi.

Kirsiaia hooned ehitatakse kõrgekvaliteetsetest puitelementidest. A-energiaklass, maaküte ja päikeseelekter võimaldavad muretult keskenduda kõige olulisemale – elamisele endale.

Tutvu arendusega siin

Meremõisa elamurajoon

Meremõisa on erakordne paik Lääne-Harjumaal, kus kohtuvad Keila-Joa ja Mõisapark. Just sinna, otsekui armastusfilmist välja astunud looduskauni endise Puukooli taimeaia ja mereranna vahele, rajame sinu kodu jaoks krundi, kus rikkalik taimestik annab silmailu, kauge meretuul paitab pead ja päike maalib iga päev uue alguse.

Tutvu arendusega siin

Peetri Maja

Pakume üürile erinevaid äripindasid Tartu mnt ääres.

Tegemist on uue hoonega, mis valmib 2022a. algul. Hoone on projekteeritud 4 korruselisena, valmistatud raudbetoonist karkassile. Majas on kaks lifti ja 2 trepikoda.

Ärihoone asub vahetult Tallinna külje all, linnapiirilt 3 km kaugusel mööda Tallinn-Tartu maanteed. Pakkumises on erineva suurustega kaubandus-, teenindus-, lao- ning büroopinnad.

Hoones arendatakse välja kaasaegsed nuti-ja teenindusvõimalused kaupade liigutamiseks ning majasiseseks liikumisteks. Katusele paigaldatakse päikesepaneelid ja territooriumil elektrisõidukite laadimispuktid.

Tutvu arendusega siin

Tiskreoja elamurajoon

Suurepärane asukoht, peresõbralik keskkond.

Uues Tiskreoja elurajoonis Tiskre asumis valmisid 2020. aastal esimesed uued kortermajad. Kokku ehitatakse lähiaastatel 17 korterelamut.

Tunnustatud PIN Arhitektid on loonud erinevate välisilmetega kortermajadest koosneva tervikliku elukeskkonna. Läbimõeldud peresõbralik maastikuarhitektuur, kus on puhke- ja rohealad, tervise- ja jooksurajad, mänguväljakud, skatepark, välijõusaal, korvpalliväljak ning kodupood/kohvik.

Ainulaadse asukohaga uued kodud on planeeritud arvestades ilmakaari ning kõiki tänapäeva vajadusi. Kõik eluks vajalik on käe-jala juures.

Energiasäästlikud majad (energiaklass B) on 3-korruselised, 18-30 korteriga elamud. Korterelamud on ühe trepikojaga ning igas majas on lift. 2-5 toaliste korterite planeeringud on pisimate detailideni läbi mõeldud. Esimese korruse korteritele annavad lisaväärtust suured terrassid 10,7 -20,3 m2. Teise ja kolmanda korruse korteritel on 7,1 – 11,6 m2 rõdud.

Tutvu arendusega siin

Porto Franco

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn , kultuurikatel ning keskuse vastas jahisadam.

Kõik ettevõttele vajalik on Porto Francos olemas - printimiskeskus, nõupidamisruumide keskus, väliterrassidega söögikohad, kauplused, teenindusettevõtted , spordiklubi, parkimine maa-aluses garaazis jm.

Igale ettevõttele saab rajada neile sobiva büroo. Korruse väikseim büroo võib olla alates 40 m² ja suurim 2500 m². Suurtel firmadel on võimalus rajada oma büroo läbi kogu bürookorpuse kolme korruse. Ühe bürookorpuse suurus on ligikaudu 3600 m².

Büroode rendihinnad vahemikus 14,00 -17,50 EUR/m2, vastavalt pinna suurusele ja asukohale.

Tutvu arendusega siin

Kohila Kodud

MÜÜK ALGAB AASTAL 2024

5-TOALISED KODUD KOHILA SÜDAMES MÄNDIDE ALL!

• A-energiaklassi ridaelamu
• Turvaline elukeskkond
• Asub 12’000 m² - krundil looduslikus pargis
• Päikesepaneelide park katustel
• Kõigile mitu parkimiskohta hinna sees

Tutvu arendusega siin

Oakaare Kodud

MÜÜDUD

Linnakärast eemal, kuid Tartu südalinna vahetus läheduses

Ideaalse kodu eelduseks on asukoht, mis peaks Sind esimesena kõnetama! Meil on rõõm tutvustada kaheksat Oakaare kodu ideaalses Tartu, Supilinna piirkonnas, kus jalutuskäigu kaugusele jääb kesklinna melu ning teisalt võimalus hoopis varjuda Emajõe äärsesse loodusesse.

Oakaare kodude korterelamusse on projekteeritud 8 kodu, hoone 3 korruselisena (2 + katusekorrus), ilma keldrita.

Väänamõisa elamurajoon

MÜÜDUD

Väänamõisa elurajoon asub Harku vallas vahetult Vääna mõisakooli, lasteaia ja mõisapargi kõrval. Ühtlasi on kooli kasutada renoveeritud imposantne Tõllakuur raamatukogu-kontserdisaalina. Elurajoon asub rohelise oaasina mustikarikaste riigimetsade vahel. Elamust väljumata võib jooksmas näha metskitsi ja kuulata aknast linnulaulu.

Kantri Kodud

MÜÜDUD

Uhiuus korterelamu projekt Tartus!

1, 2, 3- ja 4-toalised omanäolised korterid asuvad Lõunakeskuse vahetus läheduses.

Loomulikult kõige kaasaegsemad tehnosüsteemid, madalad kõrvalkulud ning tänu soojustagastusega sundventilatsioonile ka oluliselt parem sisekliima! Kindel panipaik ja parkimiskoht igal korteril (suurematel korteritel on 2 parkimiskohta). Elamu energiaerikasutuse klass on C.

37 korteriga korterelamu on tüüpilistest korterelamutest eristuva arhitektuuriga. Huvitava väljanägemise hoonel on hea juurdepääs ning hea asetsus ilmakaarte suhtes, mis tagab igasse korteris piisavalt päevavalgust. Hoone on kahe põhikorruse, katusekorruse ja soklikorrusega, kus asuvad korteriomanike isiklikud panipaigad.

Korterite suurused on alates 20 m2 nn mikrokorteritest kuni luksusliku korterini, kust saab läbi klaaskupli tähti imetleda. On pakkuda kortereid täiesti eraldi sissepääsudega ning suurte terassidega. Lisaks põnevad 2- ja 3-toalisi korterid, mis asetsevad läbi kahe korruse. Korterite siseviimistluses kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale.

Korterid valmivad 2019/2020. Tegemist on korteritega, mis sobivad nii koduks kui ka ajutiseks peatuspaigaks!

Tammemõisa

MÜÜDUD

Uus seitsme korteri ja ühe äripinnaga hoone!

Tammelinn on jätkuvalt kõrgelt hinnatud elukeskond Tartus ja seda tänu piirkonna terviklikkusele. Tammelinn on kujundatud kui aedlinn – peamiselt ühepere- ja väiksemate korterelamute, suurte aedade ning puudega palistatud tänavatega.

Tule ja jaluta Tammelinnas ning veendu selles!

Meil on Teile hea meel teatada, et juba 2022. aasta veebruaris valmib Tammelinnas asuva vana häärberi asemele, uus seitsme korteri ja ühe äripinnaga hoone!

19. sajandi teisel poolel valminud Tamme mõisahoone uusehitise ehitamisel jälgitakse ajaloolisi jooniseid ja originaalseid arhitektuurielemente.

A-energiaklassi ridaelamu

MÜÜDUD

Jõeveere tee 4, Laagris

Kordumatud siselahendused: nii nagu inimesed on kõik erinevad, on ka Jõeveere 4 ridaelamubokside lahendused erineva planeeringu ja liigendatusega. Hoone valmib koostöös projekteerimisettevõttega kelle toodangu põhimaht valmistatakse Norra turule. Neile tavapäraseks muutunud standardid on Jõeveere tee 4 ridaelamule üle toodud – suuremad eluruumid, heli- ja soojuskindlamad seinad, 90 cm laiusega siseuksed, 2,8 meetri kõrgused laed, päikesekilega aknapinnad ja katuseaknad.

5-toalised A-energiaklassi eramud

MÜÜDUD

Ühistu tee 8 ja 8a, Rae vald

Ühistu tee 8 ja 8a kinnistud hoonestatakse 5-toaliste A-energiaklassi eramutega. Sissepääs hoonesse on sissesõidu tee poolt. Esimesel korrusel on avatud köögiga elutuba, garderoob, esik, kabinet/magamistuba ja duširuum. Esikust viib trepp üles teisele korrusele. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba, garderoob ning vannituba. Elutuba ja köök avanevad saunakompleksile, kus on eraldi pesuruum, leiliruum ja eesruum.

Lumina Kodud II

MÜÜDUD

KVARTALI ARHITEKTIDE LOODUD KORTERMAJAD! A-ENERGIAKLASSIGA JA 3-AASTASE EHITUSGARANTIIGA KORTERMAJAD TIPPTEGIJATELT.

Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid täituvad Tartu ühes terviklikumas uusarenduses – LUMINA KODUD II. Uutes A-klassiga kortermajades on 2-4-toalised energiasäästlikud kodud.

I etapi kolm maja valmisid 2019. aastal ning nüüd lisandub neile veel kuus 2-3 kordset kortermaja, majade valmimiseajad on alates detsember 2021. Mine uudista juba valminud kolme maja ja veendu, et Lumina Kodud on Sinu jaoks õige!

SINU KODU ON SINU NÄGU

Läbi mõeldud sisearhitektuursed lahendused on kokku pannud sisearhitekt Aet Piel ning ostjal on võimalik valida 3 erineva siseviimistluspaketi vahel, kus kasutatakse kvaliteetset santehnikat (Cersanit, Gustavsberg, Villeroy & Boch) ning erinevaid põrandavalikuid ja suure formaadiga vannitoaplaate. Lisaks on paketisisesed valikud, mis võimaldavad elanikel kujundada just endal sobiva kodu. Korter hinna sisse kuulub panipaik esimesel korrusel ning lisaks tuleb osta üks parkimiskoht, mis jääb ainult selle korteri kasutusse. Esimeste korruste korteritel on kõikidel avarad terrassid ning ülemistel korteritel on eraldi rõdud. Arenduse keskmesse ehitatakse ka laste mänguväljak ning mõnus puhkeala. Naudi ise kohvi ja lase lapsel rahulikult mängida.

Raadimõisa Kodu

MÜÜDUD

See on kodu kultuuri keskel!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ning Eesti Rahva Muuseumi (ERMi) kõrvale ehitatav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond.

Raadimõisa pargi vahetus läheduses olevasse kompleksi ehitatakse 8 valgusküllast neljakordset maja, mis loovad Raadile täiesti uue ja unikaalse elamupiirkonna. Maju hakkavad Raadimõisa pargiga ühendama kergliiklustee ning arenduse südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega ning grillmaja õunapuuaiaga.

Kesklinnast 8-minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. Sealsamas, ERMi kõrval, asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette, mis käivitub 2021 aastal.

Neli esimest maja ja suur laste mänguplats koos grillmajaga on juba valminud. Raadiraja 26 ja 28 majade ehitus lõpeb aprillis ja augustis 2021 ning viimane etapp valmib november-detsember 2021.

Metsakasti krundid

MÜÜDUD

Privaatne elukeskkond mere lähedal, Viimsi kaitsemetsa ääres.

Viimsi on olnud läbi aegade väga kõrgelt hinnatud elukeskkond. Metsakasti elamukrundid asuvad Viimsi Vallas Mäehaldja tee, Katkuniidu Põik ja Puuhaldja tee vahelisel alal, kaitsemetsa ääres. Metsakasti on privaatne elukeskkond kaitsemetsa ja terviseradade ääres, kuhu kokku müüakse vaid 21 elamumaa kinnistut.

Tegemist on vaikse piirkonnaga, mis on küll eemal linnakärast ent siiski piisavalt lähedal kõigele eluks vajalikule. Siin on palju rohelust, rahulik ja turvaline, ühendus kesklinnaga on sujuv. Piirkonna muudab eriliseks ka roheala ääres lastele loodud kelgumägi kui ka terviserajad, mis teevad piirkonna veelgi erilisemaks.

Vesivärava 9

MÜÜDUD

Vesivärava 9 aadressile ehitatakse vaid kuue kaasaegse korteriga ja Kadriorgu sobituva välisilmega kivist korterelamu. See maja on tõeline pärl miljööväärtuslikku keskkonda ja kaasaegseid mugavusi hindavale inimesele!

Vesivärava 9 on uus hoone, mille loomisel on silmas peetud Kadrioru miljööväärtuslikku keskkonda. Maja väline arhitektuur sobitub valatult piirkonna silmapaistvasse olustikku. Ajaloolise välimuse taga peituvad kõik tänapäevased mugavused: vesipõrandaküte, suured aknapinnad, enamikel korteritel lõunapoolsed rõdud/terrassid, maa-alune parkimine, madalad kommunaalkulud, kõrged laed, läbimõeldud planeeringud, rattaparkla ja panipaigad.

Otto Maja

MÜÜDUD

2018 valmib uus kõrgete lagedega korterelamu väga hinnatud asukohas, vaiksel Kotzebue tänaval.

Otto Maja korterid on läbimõeldud lahendustega ning kõrged 2,8 kuni 3 meetri kõrgused laed loovad avara üldmulje, mis võimaldavad luua luksuslikke ja atraktiivseid lahendusi.

 

Rannarida elamud

MÜÜDUD

2020 kevadel valmivad Rannapromenaadi ääres Rannarida elamud.

Mai 27c ja 27d aadressil ehitatavate kaasaegsete kodude põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Rannarida asukoht on võrratu – kohe kodu kõrval asuvad Pärnu rand, kergliiklustee, kool ja lasteaed, toidupoed ja pagariäri. Südalinn asub vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel.

Vilmsi 7

MÜÜDUD

Väärikas kodu Kadriorus - paljude unistus

Täielikult renoveeritud muinsuskaitse all olev 1913. aastast pärit ajalooline ning klassikaline väike kortermaja Kadriorus.

Kolmekorruselise kivist sokliga puidust elumaja taastamise käigus rajatakse sinna kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat hubast korterit.

Korterid on erinevate suurustega (47-130 m²).

Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, uksed ja töökorras uhked pottahjud. Kahe korteri juurde kuulub privaatne õueala. Maja hoovis asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

Rebase Arendus

MÜÜDUD

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA ELAMUKRUNDID HAABNEEMES!

Viimsi keskuse lähedusse rajatav uus ja privaatne Rebase elamurajoon koosneb 21 elamukrundist. Krundid on suurusvahemikus 1025 – 1457 m2. Põhja poolt piirab elamurajooni mets. Igale krundile võib ehitada ühe elamu ja ühe kõrvalhoone. Kruntidele lubatud täisehitusprotsent on 20. Kruntidel on olemas liitumised elektri (25A), side, vee ja kanalisatsiooniga.

Viimsi vallas Haabneeme alevikus asuv Rebase elamurajoon sobib ideaalselt vaikust, loodust ja merd armastavale inimesele. Kõik eluks vajalik on läheduses olemas. Umbes paari kilomeetri kaugusel asuvad suured kaubanduskeskused, toidupoed, restoranid, kool, lasteaed ja Viimsi kino. Suvel on võimalus jalutada Haabneeme liivaranda ja nautida rannamõnusid. Spordi armastajale on Viimsi rohked kergliiklusteed ideaalsed rattasõiduks, rulluisutamiseks ja jooksmiseks. Läheduses asuvad Viimsi Tennisekeskus, Viimsi SPA ja Seikluspark.

Metsa tn 3, Jüri alevik

MÜÜDUD

Uued ühe- ja kahetoalised viimistletud kodud!

Otsite omale uut ühe- või kahetoalist kodu Jüri keskusesse, kus kõik vajalik on lähedal? Kui Teile meeldib, et mõlemal pool maja on pargid, akendest paistavad pimedas valgustatud kõrged puud, hindate läbimõeldud planeeringut ja maitsekat siseviimistlust, majaesist parkimiskohta ja jalgrattahoidlat, hinnas sisalduvat vannitoa santehnikat, siis tule tutvu B-Energiaklassi Hansamaja uusarenduse korteritega Jüri alevikus Metsa tn 3 aadressil!

Koidu Kodu

MÜÜDUD

Sinu tulevik Uues maailmas - Koidu Kodus!

2018 aasta sügisel valmivad suurepärase asukohaga peresõbralikud kodud Uue Maailma linnaosas. Kaasaegset elamut iseloomustavad läbimõeldud planeeringuga korterid, madalad kommunaalkulud (B energiaklass), turvaline elukeskkond, esmaklassiline ehitus- ning siseviimistluskvaliteet.

 

Finest ärimaja

ÜÜRITUD

Finest ärimaja - uus ja terviklik ärikeskkond Tallinna südalinnas, Pärnu mnt 22.

Sisult ja vormilt kvaliteetne büroohoone - Sinu heaolu argipäevas. 6-korruseline büroohoone, kontoritesse avanevad liftid, suur ja kinnine parkimismaja, autopesula, supermarket ja muud teenused. Arhitekt on Martin Aunin ja ehtitaja AS Merko.

Tulbiaia elurajoon

MÜÜDUD

10 elamukrunti suurusega alates 1500 m2. Privaatne, turvaline ja looduslähedane elukeskkond.

Arendatud on 10 üksikelamu krunti – ehitatud teed, tänavavalgustus ja tehnovõrkudega liitumise punktid. Müüakse hoonete krunte.

Elamukrundi ehitusõigus ühe üksikelamu ja abihoone ehitamiseks kuni 300 m2, põhihoone kõrgusega kuni 8,5 m (2 korrust) ja abihoone kuni 5 m.

Asukoht Viimsi vallas on populaarne ja hinnatud. Ümbrus on hajaasustatud, palju on rohelust. Eramajade piirkond, Viimsi keskuses, roheline, rahulik, hea ühendus Tallinnaga, lähedal asuvad vajalikud kauplused, teenused, kino jms.

Meie puhul on oluline, et arendus moodustab omaette tervikliku kogukonna, kus arhitektuur on sarnane kõikidel majadel. Krundid asuvad tupiktänavas, puudub transiitliiklus. Ümberringi ei ole teisi hooneid. Asub Mäealuse maastikukaitse naabruses.

WoHo

MÜÜDUD

Vaata tulevikku

WoHo on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad elu kaks lahutamatut poolt. Tulevikku vaatav ehitis arvestab moodsa linnainimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus.

Tallinna kiirelt arenevale tuiksoonele kerkivas tõeliselt uuenduslike tehniliste lahendustega kõrghoones asuvad läbimõeldud planeeringuga korterid. Uuenduslike tehnoloogiliste lahendustega korterid annavad märgatava energiasäästu. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad panoraamvaated kogu linnale ja merele. Unikaalne eri tasanditega roheala tasakaalustab kõrghoone asjalikkust ning loob mõnusa atmosfääri.

WoHo asukoht on ideaalne linna mistahes suunda liikumiseks, mis on ka üks selle piirkonna kiire arengu alustest.

Jaama tn 10/1 ja 10/2, Lagedi

MÜÜDUD

Uued korterid Lagedil. Kiirusta, kõigile ei jätku!

Pirita jõe lähistel asuv Hansamaja on Hansaviimistluse OÜ uusim arendus. Omades aastatepikkust kogemust, on Hansaviimistlus eeskujuks siinsel ehitusmaastikul. Nüüd on kõik need kogemused koondatud Hansamaja projekti, et pakkuda Teile terviklik ja läbimõeldud uue kodu lahendus.

Vana-Peetri elurajoon

MÜÜDUD

Vana-Peetri on uus tipparhitektuuriga elurajoon Ülemiste järve kaldal Vana-Tartu mnt ääres.

Juba 2018. aasta kevad-suvel valmib esimene etapp 5 hektari suurusest arendusest. Tunnustatud arhitektid Karli Luik ja Martin McLean on loonud kortermajadest ja ridaelamutest koosneva tervikliku elukeskonna koos puhke- ja rohealade ning mänguväljakutega.

Vana-Kalamaja 28b ja 36

MÜÜDUD

Uhiuued projektid Kalamajas

Modernsed majad Kalamaja vaikuses ja kesklinna läheduses. Hea planeeringuga ning läbimõeldud lahendustega korterisse on kerge luua oma kodu.

A.H.Tammsaare 22/1 ja 22/2 Pärnu

MÜÜDUD

KAUAOODATUD RANNAKODU! KOLI SISSE JUBA 2018 SUVEKS!

Kortermaja asub tõeliselt eksklusiivses rannarajoonis, vaid 400m kaugusel kuulsast Pärnu rannast. Lühikese jalutuskäigu lähedusel asuvad hinnatud restoranid, spa-d, veekeskused, Rannapark, romantiline rannapromenaad, turg, kauplused, kesklinn ja imeline Pärnu vanalinn.
Maja eest võid alustada maalilist jalutuskäiku mööda Eesti pikimat tammealleed.
Kultuurihuvilist ootavad vaid mõne tänavavahe kaugusel erinevad kontserdid, teatrietendused, suurüritused, ööklubid jms.
Maja kõrval asuvad tenniseväljakud, 12 min autosõidu kaugusel Pärnu Bay Golf Links ning 200m lähedusel Pärnu suurim jõusaal (Tervise Paradiis).

Ülemiste Ärimaja

VÄLJA ÜÜRITUD

Uus ärihoone Ülemiste südames!

Ülemiste on pidevalt arenev äri- ja teeninduspiirkond, mis on vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

 

Kaupmehe

MÜÜDUD

Tartu südalinnast vaid 15 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt.

Ela linnas nagu maal. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil, tuntnud ja pikaajaline arendaja.

Väljaku 5 kortermaja

MÜÜDUD

Mugav elukeskkond noortele ja tegusatele

Väljaku 5 asub Jüri aleviku südames. Kõik heaks eluks vajalik mugavalt lähedal. Autoga Jüri alevikust Tallinna kesklinna jõudmiseks kulub vaid 10–20 minutit. Lisaks on olemas hea ühistranspordiühendus.

 

Jaansoni maja

MÜÜDUD

Uus korterelamu Pärnu linnas, Suur-Jõe tänav 47

Jaansoni maja uutel korteritel on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.

 

Pähkli kodu

VÄLJA MÜÜDUD

Sinu uus kodu Tabasalu südames!

Tabasalu südamesse, Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgale valmib kolmest moodsast majast koosnev terviklik elukeskkond. Kodu, mis asub just õiges kohas. Mitmete aastate järel ehitatakse Tabasallu Eesti tipparhitektide poolt loodud kaunid ja läbimõeldud kodud. Sinu uus kodu ootab Sind!

 

Nova Maja

VÄLJA MÜÜDUD

Kordumatud vaated, urbanistlik elurütm

Nova tähendab uut, nooruslikku ja säravat. Iseloomustades täiuslikult vanalinna piiril paiknevat modernset uusarendust, mis särab nime vääriliselt. Nova maja ühendab endas südalinnas asuva kaasaegse arhitektuuri ja urbanistliku keskkonna, luues vanalinna ja Kalamaja piirile kõikide mugavustega kaasaegsed korterelamud.