Teenused

Kodu ei ole neli seina ja katus, lihtsalt üks korter, maja või järgmine ridaelamu. See on segu emotsioonidest, inimestest, headest mälestustest ja Sinu südamest. Kodus saab kahest südamest peagi kolm, neli ja viis. Siis käib üks silmapilk ja koju tuuakse kooli lõpudiplom ja lennatakse laia maailma avastama. Sellepärast teame, et kodu vahetamine on alati isiklik protsess - Sa ei müü ega osta maja, vaid osakest oma elust. Tahame aidata leida Sul just selle õige uue kodu, kus mõnusalt ja turvaliselt enda eluteed jätkata.
Lubame, et arvestame Sinu kõikide soovide ja võimalustega, lähtume ainult Sinust ja mitte mugavast tegevusmustrist ning kõnnime selle teekonna üheskoos läbi. Mõnikord on vaja kellegagi lihtsalt arutada köögimööbli, diivanite värvi või uue teleteenuste paketi üle.
Oleme siin ja aitame leida lahendusi ka laiemalt, kui vaid kinnisvara teemal!

Too oma kinnisvara meile müüki – võta meiega ühendust!
+372 503 1070, tallinn@laam.ee või TÄIDA VORM SIIN

Tervikteenus

LAAM Kinnisvara pakub kinnisvara teenuse terviklahendust. Kodu soetamise võtame elu jooksul ette vaid mõnel üksikul korral ning osa vajalikest tegevustest võib jääda esmapilgul tähelepanu alt eemale.

Lisaks ostu-müügi korraldamisele on võimalik meie abiga soodustingimustel ja lihtsalt ära teha ametlikult nõutav energiamärgis, kolida, taotleda vajalikke ehitus-ja kasutuslubasid, kasutada kogenud sisearhitektide teenuseid ja palju muud koduvahetamisega seotut.


Tervikteenuse osad:

Dokumentatsiooni korraldamine (ehitus- ja kasutusload, energiamärgised, projektid)
Ostu ja müügi korraldamine
Hindamine
Juriidilised konsultatsioonid
Ehituse korraldamine või valmislahenduse pakkumine (majatehased, ka eritellimustööd)
Arhitekti teenused
Sisekujundajate teenused
Finantseerimine
Kolimine
Kardinad ja kardinasüsteemid
Garderoobid ja garderoobi süsteemid
Kindlustamine (kindlustusmaakler aitab leida parimad lahendused ja sobiva kindlustaja)
Valveteenused
Mööbel nii kööki, kui eluruumidesse
Saunad (keristest pisitarvikuteni)
Erinevad vannilahendused (tavavannidest mulli- ja eriotstarbega vannideni)
Kaminad, küttekolded, korstnad ning tarvikud
Kodumasinad kööki ja mujale (tolmuimejad, kohvimasinad, jne)
Video ja audiotehnika
Ladustamisteenus (eraisikutele ja ettevõtetele)
Raamatupidamise ja audiitorteenused alates ettevõtete loomisest
Valguslahendused ja valgustid
Lukud ja lukuabi teenused
Pehme mööbel ja aksessuaarid


Võta meiega ühendust

Eraklient

Soovite osta uut kodu?

LAAM Kinnisvara pakub lisaks müügiesindusele ka esindusvõimalust kinnisvara ostmisel.
Meie ostuesindusteenus hõlmab endas põhjalikku turuteadlikkust, läbi mille leiate koostöös professionnaalse kliendihalduriga endale sobivaima kodu. Teile koostatud pakett otsingutingimustele vastavatest müügipakkumistest koos vastava piirkonna turuülevaatega aitavad meil leida Teile sobivaima kodu parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kasutades LAAM Kinnisvara ostuesindusteenust, saate suurepäraseid pakkumisi ka meie koostööpartneritelt. Meie klientidele pakuvad eksklusiivseid hindu erinevad kolimisfirmad, mööblifirmad jne. Võtke julgelt ühendust ning leiame üheskoos Teie unistuste kodu!

Teil on kinnisvara müügisoov?

LAAM Kinnisvara müügiesinduse teenus ja meie professionaalsed kliendihaldurid teevad selle protsessi lihtsaks ja mugavaks. Säästes Teie aega, teostame kinnisvaraturu analüüsi, määrame Teie objekti müügihinna, koostame müügimaterjalid ja turundusplaani, tegeleme aktiivse müügitööga, nõustame ostuhuvilist, valmistame ette notariaalse tehingu ja üleandmise-vastuvõtmise protsessi. Lisaks ostu-müügi korraldamisele on võimalik meie abiga soodustingimustel ja lihtsalt ära teha ametlikult nõutav energiamärgis, kolida, taotleda vajalikke ehitus- ja kasutuslubasid, kasutada kogenud sisearhitektide teenuseid ja palju muud koduvahetamisega seotut. Loe lisa

Soovite kinnisvara üürida või üürile anda?

Kui soovite kinnisvara üürida või üürile anda, saavad meie kliendihaldurid pakkuda professionaalset ja pikaaegsele kogemustebaasile tuginevat teenust. Koostame üürituru analüüsi vastavalt objekti kriteeriumitele või otsime välja Teie vajaduste põhjal sobivaimad objektid. Koostame reklaammaterjalid ning tutvustame aktiivselt Teie kinnisvara. Oluliseks peame ka üürileandja sobivaima ja korrektse ning heasoovliku üürniku leidmist. Korraldame kõik dokumendid ja üleandmise-vastuvõtmise protsessi. Kinnisvara omanikule pakume ka objekti järelvalveteenust.


Võta meiega ühendust

Äriklient

Kui soovite üürida või üürile anda, osta või müüa oma ärikinnisvara on LAAM Kinnisvara kliendihaldurid Teile siinkohal kindlasti väärtuslikuks abiks. Ärikinnisvara tehingud saavad alguse analüüsist ja valdkonna kogemustest. Koostame Teile vastava tegevusplaani ning tegeleme aktiivselt objekti turustamisega või vastavalt Teile sobiliku lahenduse otsimisega. 


Võta meiega ühendust