Tööpakkumised

Meil on hea meel, et oled valinud LAAM Kinnisvara oma võimalikuks uueks tööandjaks. Soovid meiega liituda? Tutvu allpool LAAM Kinnisvara töökuulutustega.

Vabad töökohad

LAAM Kinnisvara tugevusteks on kinnisvara müük, turundamine ja arendamine. Ootame oma meeskonda ambitsioonikaid ja teotahtelisi inimesi.

Kui oled huvitatud kinnisvaraalasest tööst, siis tutvu allpool olevate LAAM Kinnisvara töö- ja koostööpakkumistega.

Maakler / Kliendihaldur

Tule LAAM Kinnisvara tiimi!

Ootame Sind meiega liituma, kui

 • Sul on vähemalt keskharidus
 • Sul on huvi müügitöö vastu
 • oled huvitatud kinnisvarast
 • Sulle meeldib ise oma tegevusi ja aega planeerida
 • oled julge, positiivne, koostööks avatud

Ülesanded

 • aktiivne suhtlemine klientidega
 • uute klientide leidmine
 • kinnisvara tervikteenuse müük ja nõustamine

Pakume

 • väljaõpet ja erinevaid koolitusi
 • võimalust õppida parimatelt
 • toredat kollektiivi
 • tulemustest sõltuvat tasu
 • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisainfo Mare Karik, tel 610 8777.

Mina Ethel Reier olen LAAM Kinnisvaras coach ja tahan jagada Sinuga mõtteid ja sõnumeid ning ka tegemisi, mis meie team saab pakkuda.

Olen oma töös võtnud eesmärgiks inspireerida, toetada ja suunata analüüsima oma igapäevaseid tööalaseid tegevusi ja valikuid.

Selleks, et Sina uus kolleeg, saaksid koheselt liikuma, et olla oma töös õigel rajal, teha vajalike tegevusi ning rakendada maksimaalselt oma potentsiaali, pakub LAAM Kinnisvara Sulle coachingu abi. Lisaks korraldame vähemalt korra kuus erinevaid koolitusi ja üritusi, mis toetavad meie kompetentse ja teevad tööelu huvitavamaks.

Pole ju saladus, et enamiku oma ajast teeme me elus tööd ja seetõttu on eriti oluline, et see aeg, mis tööle kulub oleks sisukalt kasutatud. See aeg peab ühest küljest võimaldama ennast proovile panna ja samas mõnusas meeskonnas tehtud tööst rõõmu tunda. Kirss tordil on teenida tehtud töö eest keskmisest suuremat tasu, kogedes sealjuures isiklikku arengut.

Kui rahul Sa täna oma eluga oled? Kas on aeg pöördeks oma elus ja/või karjääris? Soovin Sind motiveerida ja inspireerida minuga ühendust võtma, et koos võimalike arenguid arutada. Meeleldi aitan sul selgusele jõuda, mida sa täna oma tööelult ootad ja olen kindel, et tänu oma pikaajalisele kogemusele, saan Sulle kasulik olla.

Võta minuga kindlasti ühendust,
Mob.+3725069800

Tule LAAM Kinnisvara tiimi

Meil on edumeelne ja pidevalt arenev töökeskkond!

Silmapaistvad arendusprojektid, väga hea teeninduskultuur ja usaldusväärsus on tõstnud meid üheks parimaks kinnisvarabürooks Eestis. Sind ümbritseb meeldiv kollektiiv ning Sul on võimalus õppida valdkonna parimatelt. Peame oluliseks motiveerivaid ühisüritusi ja heade töötulemuste väärtustamist. Huvitava ja mitmekülgse töö preemiaks on hea tulemustasu ja kuulumine eduka kinnisvarabüroo tiimi.

Kati räägib

LAAM Kinnisvara maakler / kliendihaldur aastast 2014.

LAAM Kinnisvara meeskonnaga liitusin 2014 aasta detsembris. Omades küll 20 aastast müügitöö ja ettevõtja kogemust teisel alal, tuli kinnisvaraalaseid teadmisi suure kiiruse ja tõsidusega omandama hakata. Hüpoteek, katastritunnus, kinnistusraamat ja paljude teiste põnevate tähendustega mõisted said kiirelt selgeks ja tänaseks olen omandanud igapäevatööks vajalikud teadmised ning läbi paljude tehingute ka piisava kogemuse. Mulle meeldib klientide silmades näha sära, kui on leitud see õige kodu! Mulle meeldivad väljakutsed, mida kinnisvaraalane töö mulle pakub. Võin kindlalt väita, et armastan tööd, mida teen.

Liitu meiega

Edendame koos kinnisvarateenuseid ja täidame oma unistused!

Meie ettevõte kasvab ja areneb pidevalt ning sellega seoses pakume koostöövõimalust tublidele inimestele, kes on huvitatud kinnisvarast ja sellega seonduvast.
Kinnisvaratöö paindlik iseloom annab paremaid võimalusi oma aja planeerimiseks ning töö- ja eraelu mugavamaks ühildamiseks. Kinnisvaraalane töö on vaheldusrikas ning iga päev toob midagi uut ja põnevat!
Hea ja tulemuslik töö saab hästi tasustatud!

Kui oled positiitvne, tegus ja avatud uutele väljakutsetele ning arengutele, siis oled oodatud LAAM Kinnisvara toredasse meeskonda!

See on lihtne, saada meile oma CV!

Alusta juba täna, kinnisvaraturg ootab Sind!

Saada oma CV või küsimus

Võta ühendust alloleva vormi kaudu.
Palun täida väli
Palun sisesta e-mail
Palun täida väli
Fail lisatud