Privaatsuspoliitika

LAAM Kinnisvara isikuandmete töötlemise põhimõtted

Käesolev infoleht on koostatud eesmärgiga kaitsta LAAM Kinnisvara OÜ (edaspidi LAAM Kinnisvara) endiste, praeguste ja tulevaste klientide isikuandmeid. Sellest lähtuvalt toome välja põhimõtted, mis käsitlevad kliendi isikuandmete kogumist, kasutamist, talletamist, edastamist ja avaldamist ning on kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmetena käsitleme andmeid, mis on isiku poolt antud LAAM Kinnisvarale vabatahtlikult ning kinnitatud kirjaliku nõusolekuga. Isikuandmed võivad sisaldada nime, telefoninumbrit, e-maili, aadressi ja muid andmeid.

Isikuandmeid kasutame vaid selleks, et oma klientidele saata parimaid pakkumisi ning muid LAAM Kinnisvaraga tegevusega seotud infot.

Kolmandatele isikutele avaldame isikuandmeid üksnes juhul, kui selleks on õigusaktist tulenev kohustus, see on seaduse kohaselt lubatud või meil on selleks teie eelnevalt antud nõusolek.

Isikul on õigus oma isikuandmete töötlemisest loobuda, teavitades sellest aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meile oma andmeid edastades, olete tutvunud meie põhimõtete ja tingimustega ning nendega nõustunud. LAAM jätab endale õiguse vajadusel muuta isikuandmete töötlemise põhimõtete üldtingimusi.

Kui Teil on küsimusi selle kohta, kuidas me Teie isikuandmeid töötleme, palun võtke meiega: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.