Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raja tn 11

197 000 €
  • Tehingu tüüp: Müüa
  • Objekti nimetus: Elamumaa
  • Krundi suurus: 1130 m2
  • Katastritunnus: 78401:101:1439
Müüa elamumaa looduskaunis piirkonnas Nõmme ja Mustamäe piiril Raja tn 11 aadressil. Kinnistu asub Mustamäe linnaosa üldplaneeringu järgselt väikeelamumaa funktsiooniga alal, kuhu kuuluvad eramud, ridaelamud ja kuni kahe korruselised korterelamud.

Antud kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused kahekorruselise ühepere eramu ehitamiseks, mille ehitusalune pind on 220m² . Hetkel asub kinnistul amortiseerunud elamu ja kuur. Kinnistu äärtel on kõrghaljastus ning hoovialal õunapuud. Lõunapoolelt piirneb kinnistu Soone ojaga, mis saab alguse Ghleni pargi allikatest. Ojaga seoses kehtib mõlemale poole oja 25 m ehituskeelu piirang hoonestamata kinnistutele. Sellega seoses saab kindel olla, et kinnistu lõunasuunas keegi lähemale ei ehita tagades kinnistul privatsuse ja pika puhta vaate.

TEHNOVÕRKUD
Olemas on 36 amprine ja kolme faasiline elektriliitumine kinnistu piiril.
Samuti on olems tehnilised tingimused liitumaks linna tsentraalse kütte-, vee- ja kanalisatsioonitrassidega jaTelia kiudoptilise kaabliga.

HUVI KORRAL SAAN TEILE TUTVUSTADA KINNISTUGA SEOTUD DOKUMENTIDE KAUSTA;
- Geodeesia
- Dendroloogia
- Projekteerimistingimused hoonestuse rajamiseks
- Tehnilised tingimused tehnovõrkusdega liitumiseks
- Müüja eramu eelprojekti

ÜMBRUS
Vahetus läheduses paiknevad spordi- ja terviserajad; 5-10 min. jalutuskäigu kaugusel asuvad Glehni parkmets ja allikad, Nõmme spordikeskus ja välibassein, Nõmme seikluspark, Mustamäe Elamus SPA, Tallinna Tehnikaülikool. Lähima bussipeatuseni (Trummi) 150 m, lähim toidupood 600 m, kauplus Konsum 1,3 km ja Nõmme turg 1,7 km kaugusel.

Risto Saaremets
Kutseline kinnisvaramaakler / Juhatuse assistent
Kutsetunnistus: KKM 139203 
  • 610 8777
  • 5100 212
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Profiil