Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Tänassilma-Laagri tee 15

MÜÜA LIITUMISTEGA KINNISTU KUS MAJA EHITUSEGA ON ALUSTATUD!

189 000 €
  • Tehingu tüüp: Müüa
  • Objekti nimetus: Elamumaa
  • Krundi suurus: 1551 m2
  • Katastritunnus: 71901:001:0013
  • Energiamärgis: B
MÜÜA LIITUMISTEGA KINNISTU KUS MAJA EHITUSEGA ON ALUSTATUD!

Kinnistul on vastavalt ehitusloale rajatud maasoojus kontuur ja paigaldatud vundamendi vaiad. Soovikorral saab tutvuda olemasoleva ehituse eelarvega, kasutada hoone projektdokumentatsiooni ja sisearhitektuurseid materjale ning hoone valmis ehitada.

KINNISTU
- on tupiktänava viimane krunt.
- krundi pindala: 1551 m2
- maa sihtotstarve katastriüksuse liigi järgi: 100% elamumaa (E)
- krundi kasutamise sihtotstarve detailplaneeringu järgi: 100% EP
- lubatud suurim hoonete ehitisealune pind: kuni 300m2
- lubatud suurim hoonete arv: kuni 2 (1 elamu /1 abihoone)
- lubatud suurim katuseharja kõrgus: elamu kuni 9,0m / abihoone kuni 5,0m
- lubatud suurim korruselisus: elamu kuni 2, abihoone 1

LIITUMISED
- 20 apriline kolme faasiga elektriliitumine.
- Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni liitumine.

EHITUSLUBA
Väljastati modernsele kaldkatusega kivimajale, millel on oma koduspaa ja bassein. Maja eluruumide peamised vaated on lõuna- ja õhtupäikese poole okaspuudele. Avades koduspaa ja elutoa suured klaasuksed, saab siseruumi mugavalt terrassidega kaetud õuealaga ühendada, karastada end basseinis ning looduskeskset eluviisi nautida.

MAJA
Hoone põhiplaan on T-kujuline, jaotades ruumid funktsionaalselt ning visuaalselt kolmeks eri osaks, tagades eluruumidele privaatsed vaated sisehoovi, kuhu on ettenähtud terrassid, varikatusega väliköögi ala ja bassein. Välisilme domineerivad elemendid on etteulatuvad varikatused, mis tagavad elutoa suuremate klaaspindade ning terrassile varju. Hoone välisseinad projekteeriti 500 mm Bauroc Ecoterm+ plokkidest. Hoonet kütmiseks on ette nähtud vesipõrandaküttega maasoojuspump. Hoonel on projekteeritud soojustagastusega sundventilatsioon. Energiaklass B. Hoone ehitusalune pind on 288 m², suletud netopind 193 m² ning eluruumide pind 164.6 m² mille laed algavad 2,8 meetrist.

PLANEERINGUST
Maja sissepääs, garaaži ja tehniliste ruumide osa on idapoolsel küljel. Sisenemisel avanevad otsevaated terve terrassi pikkuses sisehoovi ja elutoale. Esikusse on ette nähtud piisavalt ruumi garderoobkappidele ja avarust külaliste vastu võtmiseks. Majapidamisruum on planeeritud pesuruumi ja tualetiga teenindamaks pere pesupesemise vajadusi, laste/külaliste duši ja tualeti vajadusi. Dušinurka projekteerides on silmas peetud koduloomi, keda on hea tagant uksest majja tuua ja kohe duši alla puhtaks pesta.

Elutoa lõõgastuse, söögiala ja köögiala on ühes ruumis eraldatud visuaalselt laekõrguste, siseviimistluse ja puitsõrestike elementide abil andmaks ruumile mitmekülgse ilme. Samuti on ruumide jätkuks visuaalselt ühendatud spaa osa kahepoolse kamina südamiku ja kõrgete aknapindade kaudu. Spaad projekteerides on rõhku pandud leiliruumist avaneva vaate tagamisele, pesu ja tualeti vajaduste ja piisava suurusega eesruumi kujundamisele, luues ruum, mis varikatuse ala ja basseiniga töötaks eraldiseisva sektorina.

Magamistubade blokk majast on lõunapoolsel küljel ja peamine magamistuba on kõige äärmine, andes ruumile kõige suurema privaatsuse ja vaikuse. Põhimagamistoal on ettenähtud läbikäidav kahepoolne garderoobi ala ning eraldi vannituba tualetiga.

SISEVIIMISTLUS JA SISEARHITEKTUURNE PROJEKT LAHENDUS
Sisearhitektid on välja töötanud maitseka ja läbimõeldud lahendused kasutades kvaliteetseid põranda ja seinakatteid, valgustuslahendusi ja santehnikat.

AED JA ÜMBRUS
Krunti on ettenähtud lõuna ja lääne küljest piirata vertikaalse puitlippidega aiaga ning naabritega piirnev põhja ja idapoolne krunti piirab võrkaed. Sissesõidu tee nähti ette betoonkivikatendiga ning sisehoovi kõnnitee on lahendatud betoonist kõnniteeplaatidega.

TÄNASSILMA on küla Harju maakonnas Saku vallas Nõmme linnaosa külje all. Armas ja ideaalne elukeskkond peredele. Tänavad on kaetud asfaltkattega ning kergliiklusteed on valgustatud. Logistiliselt väga mugav asukoht pealinna lähialal. Hea ja kiire ühendus Tallinna kesklinnaga, mis on 15 km kaugusel. Läheduses paljud haridusasutused. Lähim lasteaed on 1,5 km, kool 2,5 km. Lähimad toidupoed on Laagri Selver 2,2 km ning Rimi Supermarket 3,5 km. Pärnu maantee ääres ja Tallinna ringtee lähedus garanteerivad mugava ja paindliku ühenduse mis tahes asukohta. Piirkond on vaikne ja turvaline. Läheduses Pääsküla rabamets ja terviserajad.
Risto Saaremets
Kutseline kinnisvaramaakler / Juhatuse assistent
Kutsetunnistus: KKM 139203 
  • 610 8777
  • 5100 212
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Profiil