Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla, Karikakra tee 14

495 000 €
 • Tehingu tüüp: Müüa
 • Objekti nimetus: Maja
 • Objekti üldpind: 186.4 m2
 • Krundi suurus: 2246 m2
 • Katastritunnus: 19801:001:3537
 • Tubade arv: 5
 • Korruseid kokku: 2
 • Maja materjal: Kivimaja
 • Ehituse aasta: 2023
 • Energiamärgis: A
•MAJA•
Valminud on moderne A-energiaklassi kivimaja suure terrassi, talveaia ja kahte autot mahutav garaaž. Krunt on haljastatud ja aiaga piiratud. Hoone on krundile asetatud ilmakaarte suhtes selliselt, et ümber majaserva ulatuval terrassil saab nautida päevavalgust loojanguni välja ning tänu klaasitud talveaiale saab seda teha varakevadest hilissügiseni.

Koostöös Arhitektuuribüroo KORRUS arhitekti ja asutajaga Indrek Kallasega on Sinilille elurajooni arendaja välja töötanud Karikakra tee 14 eramu tervikliku lahenduse, et oleks olemas kõik kaasaegse elamu omadused.

Elamu on kahekorruseline, nelja magamistoa, kahe pesuruumi, eraldi majapidamisruumi, sauna ruumide ja kahe auto garaažiga. Eluruumid on avarad, 2,8 m kõrgused laed. Esimesel korrusel asub esik/garderoob, wc, trepihall, köök, elutuba, sauna eesruum/pesuruum, leiliruum, tehniline ruum, garaaž. Teisel korrusel asub neli magamistuba, trepihall, vannituba, majapidamisruum.

Köetav pind 141,2 m²
Garaaži pind 45,0 m²
Kokku suletud netopind 186,4 m²
Klaasitud talveaed 20 m²
Terrass 53,1 m²
Kinnistu pindala 2246 m²

Detailplaneering võimaldab kinnistule juurde ehitada kuni 9 meetri kõrguse abihoone.

Karikakra tee 14 eramul on äärmiselt soojakindlalt lahendatud maja põhikonstruktsioonid ja targalt valitud tehnosüsteemide lahendused, hea sisekliima. Maja kergbetoonist rajatud välisseina on lisatud 25-30 cm soojustust tagades 50 cm välisseina kogupaksuse. Katuse soojuskindlus on saavutatud 50 cm puistevilla abil. Esimese korruse vesipõrandakütte betoonvalu alla on pandud täiendavalt 25 cm soojustust.

Aknad ja klaasuksed on keemiliselt töödeldud päikesekaitse kihiga ning kolmekordse klaaspaketiga. Kõik on tehtud selleks, et kuumal suvepäeval ei teki ruumides ülesoojenemist ning talvel ei jahuta aknad ruume maha.

Hoone soojusvarustus on lahendatud maakütte soojuspumba komplektse automaatikasüsteemi poolt, vastavalt välisõhu temperatuurile ja seadistatud küttegraafikule. Tarbevee valmistamine toimub soojuspumbas, mis on integreeritud boileriga. Ruumi temperatuuri reguleerimine toimub duši- ja vanniruumides põrandatemperatuuri järgi, teistes ruumides ruumi õhutemperatuuri järgi termostaatidega.

Soojustagastusega sundventilatsioon. Systemair VTC 500 agregaat ventileerib kõiki ruume vastavalt projekteeritud lahendusele ning igas toas on mürasummutid, et ventilatsioonitorustikus leviv müra ei põhjustaks ruumides lubatust suuremat mürataset.

Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Siseveetorustik on paigaldatud konstruktsioonidesse. Veetorustike hargnemine veevõtuseadmetele lahendatud kollektorsüsteemi kaudu. Kollektorsüsteem leevendab rõhu kõikumisi, mis võivad tekkida mis tahes hetkel, kui vett kasutatakse korraga süsteemi mitmes punktis. Hoone on varustatud välisveevõtu kastmiskraaniga.

Majas on kiudoptiline internetkaabel. Hoonele on paigaldatud fassaadivalgustid. Hoone katuse sademevesi juhitakse ühissademevee kanalisatsiooni. Hooviala sadevesi imendub pinnasesse.

•ÜMBRUSKOND JA PARKIMINE•
Tallinna südalinna 15 minutit. Sinilille elurajoon asub Harku vallas Tiskre asumis. Kõik eluks vajalik on läheduses juures. Atraktiivne kesklinnalähedane roheluses asuv elupaik, kesklinna viivad kergliiklusteed ning väga hästi toimiv elukeskkond teevad Sinilillest ühe hinnatuima elukoha. Läheduses on mitmed lasteaiad, koolid ja kaubanduskeskused. Uus neljarealine tee ning Haabersti mitmetasandiline ristmik teevad ühenduse kõigi pealinna piirkondadega kiireks ja mugavaks.

Krundi tänavapoolsele piireks on metallaed. Kruntide vaheline piir on eraldatud võrkaiaga. Aial on 4 m laiune liugvärav ning lisaks jalgvärav. Konstruktsioon teras/betoon plokk, viimistlus metall, krohv. Kinnistu sissesõidu osas on kivisillutisega plats, kus asub ka prügikonteiner. Samal platsil on ette nähtud parkimine 2 autole. Projekteeritud lahendusena on maapinnale kalle suunatud hoonest eemale.

Võtke ühendust ja tulge tutvuma!


☆ Päevakorras kinnisvara müümine, ostmine või välja üürimine? Arutame seda kohtumisel!
Risto Saaremets
Kutseline kinnisvaramaakler / Juhatuse assistent
Kutsetunnistus: KKM 139203 
 • 610 8777
 • 5100 212
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Profiil