Podcastid

Kuula põnevaid kinnisvarateemalisi podcaste ja saa teada, mis kinnisvaramaailmas toimub!

KV.EE kinnisvarapodcast

20. aprill 2023

KV.EE kinnisvarapodcast’i 58. saates on külas LAAM Kinnisvara partner ja juhatuse liige Mart Saa. Mart Saa räägib maakleribüroo vaatest muutuste keerises olevale kinnisvaraturule. Saadet juhib ja küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

   

Delfi podcast "Sinu kinnisvara"

27. mai 2022

Delfi värskelt alustanud kinnisvarateemalises podcast’ide sarjas „Sinu kinnisvara” arutatakse erinevate kinnisvarabüroodega, millises suunas valdkond liikumas on. Hiljuti käis saates külas LAAM Kinnisvara juhatuse liige Mart Saa.

Milline ettevõte on LAAM Kinnisvara? Mis on LAAM Kinnisvara eelised võrredes teiste kinnisvarabüroodega? Milline on kinnisvaraturu hetkeseis? Millega peaks kinnisvaratehingute puhul arvestama? Kuula sellest ja veel paljust muust põnevast, millest stuudios räägiti järgnevast saatest.

   

KV.EE kinnisvarapodcast

07. aprill 2022

KV.EE kinnisvarapodcast’is räägivad LAAM Kinnisvara partner ja juhatuse liige Mart Saa ning kinnisvarakoolitaja ja -konsultant Tõnu Toompark elamispindade turu ostjatest ja müüjatest, arendusturu ja üürisektori arengutest ning kinnisvaramaaklerite väljakutsetest lähipiirkonnas toimuva sõja kontekstis.

Vestluses analüüsime, kuidas on liikunud elamispindade hinnad ja milline võiks olla edasine hindade arengute rada. Puudutame saates üüriinvesteeringute teemat nii investorite aktiivsuse, üürinõudluse kui üürihindade vaatest. Täiendavalt jagab Mart Saa teadmist muutustest laenupakkumises.